Drake będzie miał MACOCHĘ z reality show? Jego tata szuka miłości w telewizji!

2019-11-23 12:28 nk
Drake i Dennis Graham
Autor: AFP/EAST NEWS

Podczas gdy Drake dość konsekwentnie unika pakowania się w stałe związki, jego ojciec postanowił podobno znaleźć sobie nową miłość w telewizji! Dennis Graham jest bliski podpisania kontraktu na własny reality show, w którym będzie poszukiwał partnerki przed kamerami. Czy Drake niebawem będzie miał nową macochę-celebrytkę?!

Wygląda na to, że Drake będzie miał niedługo nową mamusię, z parciem na szkło w gratisie! Jego tata właśnie wyrusza na poszukiwanie sławy pieniędzy miłości!

Ojciec Drake'a w nowym reality show?!

Amerykański serwis TMZ, powołując się na ludzi z otoczenia taty Drake'a, podaje, że Dennis Graham rozpoczął rozmowy z dwiema stacjami telewizyjnymi na temat własnego programu typu reality show. W ramach produkcji aspirujący celebryta miałby szukać sobie partnerki. Podobno negocjacje są już w końcowej fazie i nie później, niż w przyszłym tygodniu, ma nastąpić podpisanie kontraktu z jedną ze stacji!

Dennis Graham jest bogaty, kocha imprezy, jeździ drogimi samochodami i lubuje się we wszystkim, co luksusowe. Poza tym - c'mon - jest ojcem jednego z najsławniejszych raperów świata! Chętnych na zostanie jego nową dziewczyną z pewnością nie zabraknie i to mimo, że Graham za nic w świecie nie chce ujawnić nikomu swojego prawdziwego wieku!

Pytanie tylko, co na to wszystko sam Drake, na którego karierze i reputacji taki reality show z pewnością może się odbić. Być może nawet jest mu to na rękę, bo jak by nie patrzeć, to dla niego darmowa reklama - w myśl zasady: Nie ważne, jak, byleby mówili. Nie jest jednak tajemnicą, że relacja Drake'a i jego taty od lat pozostaje mocno napięta, więc spodziewalibyśmy się tu raczej zgrzytów po ewentualnych mądrościach, jakie ojciec rapera może wygłaszać na jego temat przed kamerą.

Pozostaje jedynie obawa, że potencjalne kandydatki będą zabiegać o względy szanownego tatusia, by przez niego dostać się do samego Drake'a i zawalczyć o jego względy. Tu może je spotkać rozczarowanie - Kanadyjczyk od dawna pozostaje zdeklarowanym singlem i najwyraźniej bardzo mu tak dobrze!

Drake i Dennis Graham
Autor: AFP/EAST NEWS
NAJNOWSZE