Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę! Fani zachwyceni: Cała mama! [ZDJĘCIE]

2020-09-27 20:05 RD
Dorota Szelągowska
Autor: TVN/Piotr Czaja

Dorota Szelągowska jest jedną z tych gwiazd, które nie boją się eksperymentów z fryzurami. I tak ostatnio najpopularniejsza w Polsce projektantka wnętrz pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Dorota Szelągowska zyskała popularność dzięki prowadzeniu programów telewizyjnych na antenie telewizji TVN. Jej mieszkaniowe metamorfozy robią ogromne wrażenie. Dzięki Dorocie wiele osób poznało również triki, dzięki którym w prosty i tani sposób można nieco odświeżyć swoje mieszkanie. Szelągowska nie należy do gwiazd, które boją się eksperymentów z fryzurami. Niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć ją w nowym wydaniu. Były włosy krótsze, dłuższe, rozczochrane, ale zawsze blond. :)

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

I tak ostatnio na profilu Doroty Szelągowskiej na Instagramie pojawiło się jej najnowsze zdjęcie. Widać ją w zupełnie nowym wydaniu. Na głowie Doroty pojawiła się burza loków.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Fani momentalnie zauważyli podobieństwo Doroty do jej mamy, czyli Katarzyny Grocholi. Dorota, w tej fryzurze naprawdę Ci dobrze! <3

NAJNOWSZE