Doda

i

Autor: WBF

Dorota Rabczewska w autorskim programie "QUEENtesencje Dody". Hit wśród fanów!

2022-02-18 15:31

Dorota Rabczewska w tym roku świętuje 20-lecie swojej kariery muzycznej. Artystka przygotowała dla fanów niespodziankę. Ruszyła ze swoim autorskim programem, w którym dzieli się ciekawostkami ze swojego życia. Czy to będzie nowy hit internetu?

Doda króluje w polskim show-biznesie od 20 lat. Od początku jej działalności artystycznej media żywo interesują się jej muzyczną karierą i rozpisują na temat życia osobistego, które obfituje w liczne skandale. Jednak dla Dody, wydarzeniem, które najbardziej zapadło jej w pamięć jest występ ze Slashem – gitarzystą Guns’n’Roses.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda poszła na całość w gorącej sesji. O takich zdjęciach marzyła całe życie

To było spełnienie moich najbardziej szalonych marzeń – powiedziała Doda. (…) Jak niesamowicie może potoczyć się los dziewczyny z Ciechanowa… - przyznała gwiazda.

Początki kariery muzycznej Dody

Dorota z muzyką związana jest od dziecka. W wieku 6 lat brała udział w wokalnych występach. Uczęszczała na lekcje śpiewu do Studium Wokalnego Elżbiety Zapendowskiej, a w 1988 roku zagrała w musicalu „Metro” w reż. Janusza Józefowicza. W 2000 roku została wokalistą zespołu Virgin. W 2007 roku rozpoczęła solową karierę, a na swoim koncie na 3 albumy. Jej największym hitem pozostaje utwór „Nie daj się”.

Doda przygotowała autorski program z okazji 20-lecia kariery

Doda, z okazji 20-lecia swojej działalności artystycznej postanowiła rozkręcić nowy projekt. Wpadła na pomysł realizacji autorskiego programu na Youtubie o nazwie „QUEENtesencje Dody”. 15 lutego wypuściła na swoim oficjalnym kanale pierwszy odcinek. Artystka opowiada w nim o swoim występie na scenie, w wieku zaledwie 6 lat.

Stwierdziłam, że zejdę ze sceny wtedy kiedy ja z niej zejdę, i od tej pory scena jadła mi z mojej ręki, i scena była moim żywiołem, i już mnie nic nigdy nie zestresowało, ponieważ najgorszy czas przeszłam w wieku 6-7 lat – opowiedziała Doda.

Pierwszy odcinek obejrzało już prawie 30 tys. widzów, a pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy: „Wszystkiego najwspanialszego z okazji urodzin, bądź zdrowa i szczęśliwa!”, „Świetny program a wspomnienie i przesłanie daję kopa do motywacji”. Czy Doda zostanie nową gwiazdą Youtuba?

Sonda
Jesteś fanem / fanką Dody?
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.02.2022r.