Dorota Gardias pokazała, jak zaczynała karierę! Pamiętacie "Idź na całość"?

2021-02-25 13:24 kp
Dorota Gardias
Autor: WBF

Dorota Gardias to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek pogody, od lat goszcząca w telewizorach widzów. A czy pamiętacie jej początki? Pogodynka podzieliła się na Instagramie niezwykłym filmem, na którym możemy zobaczyć, gdzie zaczynała karierę. Możecie być zaskoczeni, u czyjego boku występowała!

Dorota Gardias już od lat regularnie gości na ekranach i opowiada o tym, jakiej pogody możemy się spodziewać w kolejnych dniach. Prezenterce nie straszne są też wszelkie wyzwania przed kamerami - w Dzień Dobry TVN Dorota nie unika takich przygód jak wspinaczka czy pływanie przed kamerami.

I choć trudno w to uwierzyć - patrząc na młodzieńczą urodę dziennikarki - Dorota Gardias pracuje w telewizji już ponad dwadzieścia lat! Teraz pokazała, jak wyglądały jej początki. Zapewne niewiele osób pamięta, że pierwszą pracę w telewizji dostała u boku TEGO gwiazdora!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Tak zaczynała Dorota Gardias

Zanim Dorota Gardias trafiła do telewizji, z powodzeniem występowała w najróżniejszych konkursach piękności. A jednym z jej pierwszych zajęć przed ekranem była praca przy programie Idź na całość z prowadzącym Zygmuntem Chajzerem!

21 jeden lat w telewizji, przed kamerą - zobaczcie jak zaczynałam :) pozdrowienia dla Pana @zygmunt_chajzer

- napisała pod najnowszym postem na Instagramie Dorota Gardias. Prezenterka pokazała fragment programu z jej występem.

Zobaczcie wideo - znajduje się na drugiej pozycji w galerii.

Jesteście jej fanami?

NAJNOWSZE