Donald Trump o dziennikarce: „wariatka, krwawiła po liftingu twarzy!” Gwiazdy stają w jej obronie!

2017-06-30 17:00
Donald Trump atakowany przez gwiazdy
Autor: East News Donald Trump atakowany przez gwiazdy

Chrissy Teigen, John Legend i J.K. Rowling nie mogli powstrzymać się przed komentarzem.


71-letni prezydent USA Donald Trump świetnie odnajduje się w nowoczesnych środkach przekazu. Jego ulubionym medium jest Twitter, gdzie pozwala sobie na swobodne wyrażanie opinii na każdy temat.

A jego aktywność na Twitterze często nie podoba się największym gwiazdom świata. Ostatnio jego tweeta skomentowała Chrissy Teigen, pisząc: „Do cholery, dorośnij”. Teraz Chrissy znów, wraz z innymi gwiazdami ostro mu odpowiada!

>> Chrissy Teigen pokazuje piersi, a później… atakuje Trumpa! Wszechstronna dziewczyna!

W jednym ze swoich ostatnich tweetów Donald Trump bardzo ostro ocenił dziennikarkę programu telewizyjnego Morning Joe. Mika Brzezinski (córka zmarłego niedawno wybitnego polskiego politologa, Zbigniewa Brzezińskiego) w niepochlebny sposób najprawdopodobniej wyraziła się o prezydencie. To nie spodobało mu się do tego stopnia, że nazwał ją wariatką!

Słyszałem, że w kiepsko notowanym programie Morning Joe źle o mnie mówiono (już nie oglądam). Więc dlaczego ta o niskim IQ wariatka Mika, razem z Psycho Joe, przychodzili do mnie przez 3 noce w okolicach Sylwestra i chcieli do mnie dołączyć. Krwawiła przez lifting twarzy. Powiedziałem nie!” - napisał Donald Trump na Twitterze.

Jego słowa wywołały skandal, a odpowiedziały na nie m.in. Chrissy Teigen, John Legend i J. K. Rowling:

Jesteś narodowym wstydem! Nie masz nawet pojęcia, jak udawać, że jesteś normalnym człowiekiem. Jesteś dumnym typem człowieka obłąkanego” - napisała Chrissy Teigen.

Widzę, że kampania Melanii dotycząca przemocy w internecie powoli została zakończona. Ameryka wybrała naprawdę gównianą osobę na prezydenta’ - dodał John Legend.

Jeśli chcesz poznać charakter człowieka, daj mu władzę” - zacytowała Abrahama Lincolna J.K. Rowling.

Gwiazdy coraz bardziej otwarcie krytykują Donalda Trumpa. Dotąd negatywnie wyrażali się o nim m.in. Madonna, Miley Cyrus, Johnny Depp, Beyonce, Bella Hadid, Snoop Dogg, Katy Perry, Drake, Lady Gaga, Kristen Stewart, Angelina Jolie, Meryl Streep, Rihanna...

Donald Trump
Autor: CAMERA PRESS/BULLS Donald Trump
Chrissy Teigen i John Legend na gali AMAs 2016
Autor: Splash News/East News Chrissy Teigen i John Legend na gali AMAs 2016

NAJNOWSZE