Dominika Tajner-Wiśniewska i Daniel Kuczaj

i

Autor: www.instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Dominika Tajner-Wiśniewska pociesza się w ramionach Daniela Qczaja!

2019-03-18 13:43

Dominika Tajner-Wiśniewska i Daniel Kuczaj przytulali się na wspólnej kolacji z winem! Czy tych dwoje łączy "coś więcej"? Wiemy, na czym polega ich relacja!

Jak wiadomo, Dominika Tajner-Wiśniewska pojawiła się na widowni 3. odcinka Tańca z Gwiazdami w towarzystwie swojego tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke. To pierwszy raz, jak mogliśmy zobaczyć celebrytkę od czasu ogłoszenia jej rozwodu z Michałem Wiśniewskim.

HOT ZDJĘCIA
Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke

Autor: TRICOLORS/East News

Taniec z Gwiazdami: Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke na widowni!

Podczas gdy polski show biznes huczy od plotek na temat romansu Dominiki i Wojtka, Fakt przyłapał żonę Michała Wiśniewskiego w objęciach innego mężczyzny!

Okazuje się, że po ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami Dominika Tajner-Wiśniewska wybrała się wraz z innymi uczestnikami do restauracji. Towarzyszyli jej m.in. Justyna Żyła, Paulina Biernat i Daniel Kuczaj. I to właśnie z Qczajem Dominika wyjątkowo intensywnie się przytulała.

(Wciąż jeszcze) żona lidera Ich Troje i przystojny trener cały czas siedzieli mocno objęci. On trzymał ją za rękę i całował po szyi. Jak czytamy w SE, "podczas posiłku trener fitness rozśmieszał i tulił porzuconą przez męża przyjaciółkę. A jej było w to graj!".

Para zrobiła sobie nawet wspólne selfie:

Co łączy Dominikę Tajner-Wiśniewską i Daniela Kuczaja? Wygląda na to, że po prostu... bezinteresowna przyjaźń.

Dominika nie kryje się z tym, że pozew rozwodowy złożony przez Michała jest dla niej szokiem, a ona sama bardzo przeżywa rozstanie, bo bardzo kocha męża. A Daniel jest osobą, która jak mało kto potrafi sprawić, by kobieta czuła się dobrze ze sobą. Trener ma dar pozytywnego oddziaływania na płeć piękną i wcale nie dziwimy się, że Tajner-Wiśniewska chętnie z tego oddziaływania korzysta.

Przypomnijmy, Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozwodzą się po 7 latach. W środowisku mówi się, że kryzys w ich związku trwał już od bardzo dawna.

>> Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska: "Tam wydarzyło się coś poważnego"!

Michał Wiśniewski na razie oficjalnie nie skomentował swojej decyzji.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE