Dominika Gwit zachwyciła fanów nowym wyglądem. „Kochana, schudłaś”

2021-11-19 11:01 AM
Dominika Gwit
Autor: WBF

Dominika Gwit od lat zmaga się z wahaniami wagi. Przez swój wygląd nieustannie musi mierzyć się z hejtem. Na szczęście aktorka radzi sobie z tym bardzo dobrze. Nie zważa na hejterów, tylko śmiało brnie do przodu, realizując kolejne zawodowe plany.

Dominika Gwit szybko zyskała sympatię widzów. Internauci pokochali też jej profil na Instagramie, gdzie często wrzuca fotki. Ostatnie zdjęcie, jakie dodała, wywołało spore zamieszanie.

Okazuje się, że Dominika nie tylko prężnie działa na polu zawodowy, ale także prywatnym. Fotka, którą aktorka opublikowała, tylko to potwierdziła. Followersi nie mają wątpliwości, Dominika przeszła ogromną metamorfozę.

Dominika Gwit od lat dzieli społeczeństwo. Jednych zachwyca jej talent aktorski, a inni skupiają się tylko na jej nadwadze, z którą gwiazda mierzy się od dłuższego czasu, na zmianę zrzucając kilogramy i przybierając na wadze.

Dominika Gwit znów przeszła metamorfozę

Najnowsza fotka na Instagramie Dominiki to dowód na to, że gwiazda zmienia nie tylko swoje zawodowe życie. Choć w poście zapowiadała spektakl, w którym gra, to fani zwrócili uwagę na jej wygląd. Według nich sporo schudła.

- Pani Dominiko schudła Pani...♥️♥️♥️

- Pani chyba trochę ubyło kg😍

- Wydaje mi się że Pani pięknie schudła ❤️

- Kochana,schudłaś🙌👏😍

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Dominika cierpi na insulinooporność, zespół metaboliczny i ma problemy z tarczycą, co powoduje problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi.

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Zobacz też: Kristen Stewart przyjechała na premierę w sportowych butach

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE