Alwaro Morte, Najwa Nimri

i

Autor: Alter Photos/Sipa USA/East News; Album Online/East News

Gwiazdy Domu z papieru nagrały piosenkę! Alvaro Morte i Najwa Nimri śpiewają w duecie

2021-05-25 10:22

Choć znamy ich przede wszystkim z hitowego serialu Dom z papieru, Alvaro Mortre i Najwa Nimri mają znacznie więcej talentów. Serialowa Alicia Sierra to utalentowana wokalistka, która do współpracy przy najnowszej płycie zaprosiła nikogo innego, jak samego Profesora! Aktorska para spędziła razem sporo czasu w studiu, gdzie nagrywała razem jeden z utworów na krążek. Jak efekty? Jest pierwsze video!

Dzięki rolom w serialu Dom z papieru aktorzy produkcji stali się rozpoznawali na całym świecie. Alvaro Morte, Pedro Pascal czy Ursula Corbero to dziś gwiazdy światowego formatu, które nie mogą narzekać na brak zawodowych propozycji. Gdy jednak do jednego z nich zgłosiła się koleżanka z filmowego planu Najwa Nimri, czyli filmowa Alicia Sierra, ten nie zastanawiał się długo nad odpowiedzią.

Alvaro Morte i Najwa Nimri zakończyli już prace nad 5. sezonem Domu z papieru, jednak nadal nie kończą współpracy. Aktorzy pracowali ostatnio nad materiałem na nową płytę Najwy, która ukaże się już 4 czerwca tego roku. Najwa Nimri bowiem jest w Hiszpanii nie tylko lubianą aktorką, ale i utalentowaną wokalistką. Gwiazda wydała dotąd cztery solowe albumy. Jest też kompozytorką filmową.

Alvaro Morte i Najwa Nimri we wspólnej piosence

Serialowa Alicia Sierra wyda 4 czerwca 2021 swój kolejny album zatytułowany AMA, na którym znajdą się piosenki napisane przez nią w czasie lockdownu. Na płytę trafi kawałek nagrany razem z jej przeciwnikiem z serialu Dom z papieru - Alvaro Morte. Artyści podzielili się na Instagramie video ze studia, na którym dyskutują o piosence, a w tle możemy usłyszeć już gotowy fragment utworu, inspirowany tradycyjnym hiszpańskim tańcem ludowym, bolero.

W podpisie posta na Instagramie Alvaro Morte czytamy:

Najwa: Zaśpiewasz ze mną bolero?

Ja: Jak?

Najwa: Robię płytę złożoną z PIĘKNYCH piosenek.

Ja: zrobione.

Przypomnijmy, że Neftlix ogłosił właśnie datę premiery najnowszego, 5. sezonu Domu z papieru. Produkcja ukaże się w dwóch częściach - we wrześniu i grudniu tego roku. Fani z niecierpliwością czekają na nową odsłonę Domu z papieru po tym, jak poprzedni sezon postawił bohaterów w wyjątkowo trudnej sytuacji. Choć słynni złodzieje już wiele razy wychodzili z opresji, tym razem sytuacja wydaje się dramatyczna.

>> Dom z papieru 5: zwiastun i data premiery podane! To koniec historii Profesora?