Dom z papieru 5 coraz bliżej! Alvaro Morte to mistrz selfie. Zobaczcie!

2021-08-22 12:01

Fani Domu z papieru od ubiegłorocznej wiosny czekają na kontynuację swojego ulubionego serialu. La Casa De Papel to jeden z największych hitów Netflixa, którego popularność na platformie swojego czasu zszokowała nawet jego twórców. Teraz wraca! A my jeszcze przed premierą Domu z papieru 5 zajrzeliśmy na profil serialowego Profesora i odkryliśmy jego kolejny - po planowaniu włamań - ogromny talent.

Gdy Netflix wykupił od hiszpańskiej telewizji prawa do serialu Dom z papieru, wydawało się, że będzie to kolejna produkcja, która przejdzie na platformie bez echa - tak, jak to stało się w telewizji. Nieoczekiwanie jednak La Casa De Papel podbił świat, a aktorzy serialu z dnia na dzień zyskali status mega gwiazd. Od kilku lat fani Domu z papieru z wypiekami na twarzy czekają na kolejne sezony hitu.

Po ponad roku przerwy wydłużonej przez pandemię Netflix jest gotowy, by pokazać pierwszą część Domu z papieru 5. Pierwsze pięć odcinków serialu trafi na platformę już 3 września. Kolejne - w grudniu. Na początku sierpnia do sieci trafił oficjalny zwiastun 5. sezonu Domu z papieru.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Alvaro Morte prywatnie

W oczekiwaniu na premierę 5. sezonu Domu z papieru zajrzeliśmy na Instagram serialowego Profesora, czyli Alvaro Morte. Aktora pokochali za tę rolę widzowie z całego świata. On sam na co dzień ma niewiele wspólnego z nieco neurotycznym Profesorem zafascynowanym włamaniami. Okazuje się, że Alvaro jest mistrzem w innej dziedzinie...

Instagram aktora pełen jest... jego selfie! Alvaro uwielbia robić sobie zdjęcia i dzielić się nimi z fanami. Zobaczcie sami!