Wyprowadzacz psów Lady Gagi w pierwszym telewizyjnym wywiadzie. Gwiazda będzie zadowolona?

2021-09-19 14:05 AM
Lady Gaga
Autor: Cover Images/East News

Wyprowadzacz psów Lady Gagi w pierwszym wywiadzie telewizyjnym odniósł się do brutalnych wydarzeń, jakie miały miejsce w lutym tego roku. Psy piosenkarki zostały porwane, a pracownik gwiazdy postrzelony. Wokół jego osoby i całej sytuacji narosło wiele teorii. Jak było naprawdę? Ryan Fischer zdradził szczegóły.

W lutym doszło do bardzo przykrych i brutalnych wydarzeń. Ukochane buldogi Lady Gagi zostały uprowadzone a dog walker, czyli osoba, która się nimi zajmuje postrzelona. Gwiazda zaoferowała wysoką nagrodę za pomoc w odnalezieniu sprawców.

Na szczęście pupile szybko wróciły do właścicielki, a Ryan Fischer doszedł do siebie po leczeniu. Teraz podczas pierwszego wywiadu telewizyjnego, pracownik piosenkarki opowiedział, jak naprawdę wyglądała sprawa związana z porwaniem i relacja z Lady Gagą. Jednocześnie swoimi słowami zdementował wiele doniesień na ten temat.

Sporo osób zarzucało artystce, że ta po tym jak odzyskała swoje psy, przestała interesować się losem pracownika i zostawiła go bez jakiejkolwiek pomocy. Do tego stopnia, że Ryan musiał zorganizować zbiórkę pieniędzy, by pokryć koszty leczenia i opłacić rachunki.

>> Bezlitośni fani żądają wyjaśnień w sprawie dog walkera Lady Gagi! „Jest bezduszna”

Czy tak było naprawdę? Dog walker skomentował:

Była dla mnie przyjacielem. Po tym, jak zostałem zaatakowany, moja rodzina została wyrzucona, a ja poleciałem do terapeutów. I przebywałem w jej domu przez miesiące, podczas gdy przyjaciele mnie pocieszali, a ochrona była wokół mnie.

– mówił, odnosząc się do pomocy, jaką otrzymał od Lady Gagi.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Kanye West chce zmienić nazwisko. Złożył już nawet stosowne dokumenty. Nowe nazwisko będzie brzmiało...

Skoro Lady Gaga pomagała pracownikowi, to dlaczego postanowił otworzyć zbiórkę pieniędzy? Jak sam przyznał, nie chciał ciągle polegać na piosenkarce, chciał finansowo odciąć się od niej, dlatego utworzył zbiórkę pieniędzy na podróż po USA, która pozwoli mu uporać się z traumą po brutalnym napadzie.

Lady Gaga bardzo wspiera moją podróż. 

– mówił.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31
NAJNOWSZE