Gwiazdy

Doda pokazała nową fryzurę. Fani komentują: "Gwen Stefani"

2024-04-24 11:45

O tym, że Doda uwielbia zaskakiwać wiedzą chyba wszyscy. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć między innymi w krótkich blond włosach oraz krwistoczerwonych kosmykach. Tym razem wokalistka pokazała się w nieco innej odsłonie. Choć jej fryzura zbliżona jest do tej, którą dobrze znamy, to platynowy blond, w którym prezentuje się na najnowszym filmiku wprawił w osłupienie nawet jej najwierniejszych fanów.

Doda należy do grona najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych gwiazd polskiej estrady. Artystka ma za sobą bardzo intensywny, ale również udany rok. Jej ostatnia płyta "Aquaria", która na rynku ukazała się w 2022 roku, sprzedaje się znakomicie, a trasa koncertowa, podczas której piosenkarka promowała najnowsze wydawnictwo, była ogromnym sukcesem. Gwiazda nagrała również utwór ze Smolastym, który okazał się być wielkim hitem. "Nim zajdzie słońce" pobił chyba wszelkie możliwe rekordy platform streamingowych, a artyści już ogłosili, że w przyszłości z pewnością coś jeszcze wspólnie nagrają.

Będzie kontynuacja „Nim zajdzie słońce?! Doda i Smolasty z wielkim sukcesem!

Doda w nowej fryzurze! Fani pieją z zachwytu!

Doda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Artystka często zamieszcza posty, na której możemy widzieć ją zarówno podczas pracy, jak i w sytuacjach codziennych. Niedawno pochwaliła się, że wraz ze swoim pieskiem Wolfiem wracała do domu... tramwajem. Na Instagramie mogliśmy również śledzić nowe fryzury wokalistki. Pierwszy raz Doda zmieniła image podczas tegorocznych Fryderyków, gdzie zaprezentowała krótkie kosmyki. Później pokazała także zdjęcia czerwonej czupryny. W najnowszym filmiku na Instagramie, na którym widzimy nagrania do spotu promującego tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal wokalistka zaprezentowała się w platynowym blondzie. Internauci nie kryli zachwytu jej nową fryzurą i porównali ją do słynnej amerykańskiej wokalistki - Gwen Stefani.

Jak Gwen Stefani w tym blond kolorze! 😍

tak, prawie jak kopia Gwen Stefani 🤍😊👍🏻

Widać wielkie podobieństwo Dody do Gwen Stefani i te włosy właśnie to podobieństwo podkreśliły.

Rewelacja. Szczękę zbieram z podłogi. Mistrzostwo świata😍👏🔥

Zgadzacie się z opinią internautów? Myślicie, że Doda w nowej fryzurze rzeczywiście jest podobna do wokalistki No Doubt?