Doda i Maria Sadowska mają co świętować. Dziewczyny z Dubaju idą na rekord

2021-11-30 18:50

Wokół filmu Dziewczyny z Dubaju narosło tyle kontrowersji, ile wokół życia producentki kreatywnej - Dody. Mimo zamieszania razem z reżyserką, Marią Sadowską, mają, co świętować. Film mimo pandemii sprowadzić do kin mnóstwo widzów.

Film Dziewczyny z Dubaju to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji tego roku. Już sam temat jest bardzo gorący, bo chodzi o handel ludźmi, pracę seksualną, show-biznes i oczywiście wielkie pieniądze. Premierze, towarzyszyło mnóstwo skandali. Producentka kreatywna i producent zdążyli się w międzyczasie rozwieść!

Mimo że Doda i Emil Stępień mają napiętą sytuację, Dziewczyny z Dubaju to ich sukces. Przynajmniej jeśli chodzi o oglądalność.

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Maria Sadowska: Pokonałyśmy Gucciego , Pitbulla i Wesele

Dziewczyny z Dubaju zostały przejęte z dużym entuzjazmem. Przynajmniej jeśli chodzi o liczby widzów. Z recenzjami już nie jest tak dobrze...

Reżyserka Maria Sadowska jednak otwiera szampana!

Maria Sadowska walczyła, by mieć wpływ na ostateczną wersję filmu. Razem z Dodą zostały od niego odsunięte. Teraz reżyserka doceniła zaangażowanie wokalistki.

@dodaqueen byłaś mega dzielna ! Obie byłyśmy . I czas na szampana !

Napisała.

Ten film zrobiły kobiety . Choć tak różne to solidarne i zawsze dążące do porozumienia . Dziś dzięki wam ,naszej wspaniałej publiczności , udowodniłyśmy , ze my tez możemy powalczyć o zwycięstwo w box office i pokonać Gucciego , Pitbulla i Wesele - bardzo dobre filmy zrobione przez mężczyzn . Dziękuje wam bo wierze , ze szklane sufity można zbić i to dopiero początek !

Ile lat mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Tomasz Kammel?