Doda wraca do muzyki! Nowa piosenka Don't Wanna Hide promuje "Dziewczyny z Dubaju"

2021-06-21 9:38 kp
Doda
Autor: WBF

Doda nie mogła przygotować dla swoich fanów lepszej niespodzianki. Gwiazda zapowiedziała na Instagramie, że oficjalnie wraca do muzyki po ponad rocznej przerwie. Wokalistka ma sporo w zanadrzu - premierę singla, specjalny challenge i filtr oraz... nowe konto na Tik Toku! Wystarczy spojrzeć na pierwsze zdjęcie promujące singiel Don't Wanna Hide, by przekonać się, że zapowiada się gorąco.

Za oknem wciąż panują ekstremalnie wysokie temperatury, a Doda postanowiła dodać oliwy do ognia i rozpalić atmosferę do czerwoności. Gwiazda właśnie zapowiedziała, że wraca do tworzenia muzyki i ma już gotowy pierwszy singiel. Don't Wanna Hide Dody będzie promować głośny film, nad którym artystka pracowała z Emilem Stępniem - Dziewczyny z Dubaju.

Dziewczyny z Dubaju to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku. Film wyprodukowany przez Dodę i Emila Stępnia nakręciła Maria Sadowska, a w obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Katarzyna Figura, Jan Englert czy Olga Kalicka. Produkcja powstała na podstawie głośnego reportażu Piotra Krysiaka na temat Polek, które świadczą usługi seksualne dla dalekowschodnich szejków. Sprawa jest tym bardziej kontrowersyjna, że zamieszane mają być w nią znane modelki czy celebrytki.

Pomysł, by to piosenka Dody promowała Dziewczyny z Dubaju, wydaje się więc strzałem w dziesiątkę! Jak brzmi Don't Wanna Hide?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Doda - Don't Wanna Hide już wkrótce

Doda osobiście zapowiedziała premierę singla Don't Wanna Hide na swoim Instagramie. Piosenkę usłyszymy w całości już 24 czerwca, a premierze będzie towarzyszył też specjalny filtr w sieci i challenge.

Z hukiem kończę 1.5 roku przerwy muzycznej🥳. Premiera mojego nowego singla pt. „Don’t Wanna Hide” promującego film „Dziewczyny z Dubaju”, odbędzie się już 24 czerwca. Natomiast już dziś możecie posłuchać fragment w aplikacji TikTok na moim oficjalnym kanale www.tiktok.com/@doda Oprócz tego za chwile startuje tam specjalny challenge #dontwannahide, przy którym możecie użyć dedykowanego dla mnie filtra. Pomoże on dokonać Waszej przemiany poprzez zdjęcie maski social mediów i tego jak widzą Was inni. Nie żyjcie na pokaz, nie bądźcie fake, nie ukrywajcie się, odważcie się BYĆ po prostu sobą.

- napisała Doda na Instagramie.

Doda zapowiedziała Don't Wanna Hide bardzo gorącymi zdjęciami na Instagramie. Czekacie na jej powrót?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE