Jennifer Lawrence

i

Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Do domu Jennifer Lawrence wtargnęła kobieta! Obezwładnił ją ochroniarz. Było groźnie!

2020-03-17 13:42

Do domu Jennifer Lawrence wtargnęła nieznajoma kobieta! Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę wieczorem. Jak informują media, na szczęście aktorka nie była w domu sama - jej bezpieczeństwa pilnował ochroniarz, który obezwładnił 23-letnią kobietę, a następnie przekazał ją policji.

Kiedy cały świat drży przed pandemią koronawirusa, Jennifer Lawrence najadła się strachu z zupełnie "przyziemnych" powodów. W ubiegły weekend ktoś włamał się do jej domu - i to w momencie, kiedy aktorka była na miejscu!

O sprawie donosi serwis TMZ. Jennifer Lawrence przeżyła chwile grozy, kiedy do jej posiadłości w Los Angeles wdarła się nieznajoma kobieta. 

CUDEM OCHRONIARZ BYŁ NA MIEJSCU

Z relacji serwisu wynika, że kobieta z łatwością dostała się do domu Jennifer Lawrence, ponieważ aktorka nie zdążyła zamknąć drzwi. Do zdarzenia doszło w niedzielę, późnym wieczorem.

Sonda
Czy zamykasz drzwi na zamek, kiedy jesteś w domu?

W rozmowie z dziennikarzami TMZ przedstawiciele policji opowiedzieli szczegóły zdarzenia. Z ich relacji wynika, że w chwili włamania męża Jennifer Lawrence, Cooke Maroneya nie było w domu.

Na szczęście jednak aktorka nie była sama. Wraz z nią w posiadłości przebywał ochroniarz, który zdążył obezwładnić kobietę, zanim ta zbliżyła się do aktorki.

Włamywaczką okazała się 23-latka. Kobieta została aresztowana pod zarzutem wtargnięcia do cudzej nieruchomości. Nie wiadomo, jakie były jej zamiary. Według niektórych źródeł, dziewczyna chciała po prostu "spotkać się" z Jennifer Lawrence.

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lawrence

i

Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News