Dlaczego Niall Horan i Hailee Steinfeld zerwali? Znamy kulisy rozstania

2018-12-13 21:55
Niall Horan i Hailee Steinfeld - Hotplota.pl
Autor: East News / instagram.com

Niestety fani Nialla Horana i Hailee Steinfeld nie mieli okazji długo cieszyć się związkiem swoich ulubieńców. Muzycy nie zdążyli się nawet pokazać publicznie, a ich relacja już się skończyła... co tak naprawdę się stało?

Związku Nialla Horana i Hailee Steinfeld tak naprawdę wielu z nas w ogóle nie zdążyło zauważyć. Muzycy wciąż utrzymywali bowiem, że łączy ich przyjaźń i nie pokazywali się publicznie. Znajomi pary nie pozostawiali jednak wątpliwości co do charakteru ich relacji.

>> Niall Horan i Hailee Steinfeld zerwali! Niall szuka dziewczyny przez apkę randkową

Tym bardziej szkoda, że nie będziemy mieli już okazji zobaczyć ich razem. Według ostatnich doniesień Niall Horan i Hailee Steinfeld rozstali się. Teraz docierają do nas sygnały na temat powodów zakończenia ich związku.

Dlaczego Niall Horan i Hailee Steinfeld rozstali się?

Powodem końca związku Nialla i Hailee jest - jak to często w show biznesie bywa - brak czasu. Artyści byli tak zajęci swoimi karierami, że zwyczajnie nie mieli kiedy pielęgnować związku. Jak widać, żyjąc na świeczniku trudno zachować równowagę.

Hailee i Niall dobrze dogadywali się latem, ale zerwali kilka miesięcy temu i próbowali nie ujawniać tego publicznie. Hailee zrozumiała, że ma dużo zajęć, a jej grafik zajęć był wciąż pełen. Przygotowuje się do wielkiej trasy promującej jej nowy film.

- zdradza znajomy ex-pary.

Podobno gdy Hailee Steinfeld zdała sobie sprawę z tego, ile czasu ona i Niall Horan będą spędzać osobno, zdecydowała o rozstaniu.

Czy nie będzie żałować?

Niall Horan
Autor: Marechal Aurore/ABACA/EAST NEWS Niall Horan
MET Gala 2018 - Hailee Steinfeld
Autor: Hahn Lionel/ABACA/EAST NEWS
NAJNOWSZE