Diplo

i

Autor: Pichichipixx / SplashNews.com/East News

Diplo przyznał się do seksu z mężczyznami. „Nie jestem gejem”

2023-03-15 13:54

Diplo udzielił wywiadu Emily Ratajkowski. Znany na całym świecie muzyk przyznał się w nim do kontaktów seksualnych z mężczyznami. Jak wytłumaczył, nie oznacza to jednak, że deklaruje się jako homoseksualista.

Znany na całym świecie DJ Diplo jest obiektem pożądania nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. I choć artysta sugerował już kiedyś, że jego zdaniem "każdy ma w sobie coś z geja", to dopiero w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat swoich doświadczeń seksualnych z mężczyznami. Przyjaciel Madonny, jednej z głównych sojuszniczek społeczności LGBT+, był gościem Emily Ratajkowski w jej podcaście High Low. Zupełnie niespodziewanie rozmowa celebryckiego duetu zeszła na tematy związane z seksualnością. DJ przyznał wprost, że jest daleki od zaszufladkowania swoich preferencji, dając do zrozumienia, że uprawiał seks także z przedstawicielami swojej płci. 

Jestem o tym przekonany, że mężczyzna zrobił mi loda. Na pewno – wyznał modelce.

Po chwili dodał, że nie uważa jednak tego za coś wyjątkowo gejowskiego.

Nie wiem, czy to jest gejowskie, dopóki nie nawiązujesz kontaktu wzrokowego - wyjaśnił.

Emily Ratajkowski nie dawała za wygraną i dopytywała o szczegóły. Ostatecznie Diplo zapewnił ją, że nie jest gejem.

Shake Your Eska #28 | Wolf

Diplo o seksie z mężczyznami

Jeśli prześledzimy życie uczuciowe Diplo, zauważymy, że muzyk umawiał się głównie z kobietami. W 2014 roku miał nawet romans z Katy Perry. Jest też ojcem trzech synów - 13-letniego Locketta, 9-letniego Lazera i 3-letniego Pace'a. W rozmowie z Emily Ratajkowski zapewnił, że nie jest gejem.

Myślę, że najtrafniejszą odpowiedzią, jaką mogę udzielić, jest ta, że nie jestem gejem - wyjaśnił 44-latek.

Artysta nie wyklucza jednak nawiązania bliższej relacji z mężczyzną, bo jak podkreśla, dużo ważniejsza od płci jest chemia.

Jest kilku facetów, z którymi mógłbym się umówić w charakterze partnera życiowego - dodał.

Sonda
Czy znasz osobiście przedstawiciela/przedstawicieli środowiska LGBTQ+?