Diddy i Kim Porter

i

Autor: EAST NEWS

Diddy nie może pogodzić się ze śmiercią Kim Porter. "Nie wierzę w to g**no! K**a!"

2018-11-19 14:09

Diddy opłakuje śmierć matki swoich dzieci, Kim Porter. Modelka zmarła nagle 15 listopada Dla rapera to ogromny cios.

W połowie listopada światem wstrząsnęła nagła śmierć Kim Porter, modelki i wieloletniej dziewczyny Diddy'ego. 47-letnia kobieta zmarła nagle w swoim domu. Przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia. Nie wiadomo jednak, co do niego doprowadziło.

Śmierć Kim Porter opłakuje Diddy. Raper spotykał się z modelką z przerwami od 1994 do 2007 roku. Para doczekała się syna Christiana i bliźniaczek D'Lila Star oraz Jessie James. Sean Combs wychowywał tez syna Kim Porter z poprzedniego związku.

Diddy opłakuje Kim Porter

Po kilku dniach milczenia Diddy wrócił na Instagrami, by wspominać byłą partnerkę. Raper jest w rozsypce i nie może uwierzyć w śmierć Kim Porter. Sean Combs zamieścił na Instagramie m.in. video z sesji zdjęciowej, którą para zrobiła, gdy Kim Porter była w ciąży czy wspólne zdjęcie całej rodziny.

Przez ostatnie trzy dni próbowałem obudzić się z tego koszmaru. Ale nie udało mi się. Nie wiem, co zrobię bez mojego skarbu. Bardzo za tobą tęsknię. Byliśmy czymś więcej niż przyjaciółmi i czymś więcej niż bratnimi duszami.

- napisał Diddy, a pod innym zdjęciem dodał:

Będę wychowywał naszą rodzinę tak, jak mnie tego uczyłaś. Na zawsze będę cię kochał. Nie mogę uwierzyć w to g***no. K***a!

Zobaczcie, jak Diddy wspomina Kim Porter.

>> Meghan Markle i książę Harry chodzą do szkoły rodzenia. Meghan chce rodzić w hipnozie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Words can’t explain ?FOREVER AND EVER AND EVER!!! Infinity and BEYOND!!!! Post udostępniony przez Diddy (@diddy)
Wyświetl ten post na Instagramie.
#KIMPORTER ????? Post udostępniony przez Diddy (@diddy)