Demi Moore

i

Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Demi Moore wspomina zmarłą żonę Johna Travolty, Kelly Preston, bardzo starym zdjęciem

2020-07-15 20:50

Żona Johna Travolty zmarła kilka dni temu na raka. Wielu przyjaciół i fanów aktorskiej pary pożegnało Kelly Preston w mediach społecznościowych. Zrobiła to także Demi Moore, która przyjaźniła się z Kelly i Johnem od wielu lat. Moore opublikowała bardzo stare zdjęcie, do którego pozowała wraz z byłym mężem, Brucem Willisem.

Kilka dni temu rodzina Johna Travolty ze smutkiem poinformowała o śmierci żony aktora, Kelly Preston. 57-letnia aktorka od dwóch lat walczyła z rakiem piersi. Niestety, przegrała ją 12 lipca 2020, pozostawiając dwoje dzieci i pogrążonego w smutku męża.

Demi Moore żegna Kelly Preston

Kelly Preston miała w Hollywood wielu przyjaciół. Świadczy o tym choćby mnogość przepełnionych żalem postów z kondolencjami w mediach społecznościowych wielu gwiazd. Aktorka od kilkudziesięciu lat przyjaźniła się m.in. z Demi Moore.

Była żona Bruce'a Willisa pożegnała Kelly Preston wzruszającym wpisem i zdjęciem sprzed lat.

Świat stracił jedną z najpiękniejszych, najmilszych, najbardziej hojnych, czule kochających dusz, jakie zaszczyciły tę ziemię. Spoczywaj w pokoju, Kelly Preston, będzie nam ciebie brakowało.

- napisała Demi Moore na Instagramie obok bardzo starego zdjęcia, na którym pozuje z Johnem Travoltą, Kelly Preston, ówczesnym mężem, Brucem Willisem i jedną ze swoich córek w wieku kilku lat.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio