Demi Moore

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News Demi Moore opublikowała wideo z 68. urodzin Bruce'a Willisa

Demi Moore pokazała nagranie z Brucem Willisem. Tak rodzina świętowała 68. urodziny aktora

2023-03-20 14:05

Demi Moore wraz z rodziną świętowali 68. urodziny Bruce'a Willisa, który zmaga się z poważną chorobą. Nagranie, które opublikowała aktorka chwyta za serce. Bruce wygląda na szczęśliwego, a fani przesyłają mnóstwo słów wsparcia.

W niedzielę 19 marca 2023 roku Bruce Willis skończył 68 lat. Z tej okazji, rodzina zrobiła mu niespodziankę. Wyprawili mu urodziny w domowym zaciszu. Na imprezie była obecna jego była żona Demi Moore, obecna żona Emma Heming Willis, z którą ma dwie córki - Mabel i Evelyn. Na nagraniu widzimy również ciężarną Rumer, a także Tallulah i Scout LaRue - dorosłe już córki ze związku z Demi.

Bruce Willis pełen szczęścia świętuje 68. urodziny

Demi Moore i Bruce Willis rozstali się 23 lata temu, jednak to nie skreśliło ich przyjaźni. Aktor i aktorka są w bardzo dobrych relacjach i na każdym kroku udowadniają, że zawsze mogą na siebie liczyć. Bruce z Demi ma trzy córki, a z ukochaną Emmą dwie pociech - również dziewczynki. Wszyscy tworzą patchworkową rodzinę i wychodzi im to rewelacyjnie. Z okazji dnia matki, córki Demi nie zapomniały również o złożeniu życzeń swojej macosze.

Ostatnimi czasy, w mediach krążą informacje, jakoby Demi miałaby się wprowadzić do domu Willisów. Powodem jest zły stan zdrowia aktora spowodowany demencją czołowo-skroniową. Prasa donosi, że Demi pragnie spędzać, jak najwięcej czasu z byłym mężem.

Aktorka właśnie opublikowała na swoi Instagramie wideo z urodzin Bruce'a Willisa. Podpisała je słowami: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, BW! Tak się cieszę, że mogliśmy dzisiaj świętować. Kocham cię i kocham naszą rodzinę. Dziękuję wszystkim za miłość i serdeczne życzenia — wszyscy je czujemy.". Na nagraniu widzimy całą rodzinę aktora, która wyśpiewuje mu "Happy Birthday". Na koniec aktor zdmuchuje świeczki, a bliscy ściskają go czule.

Fani złożyli aktorowi najlepsze życzenia i wysłali wiele słów wsparcia: "Piękne, co za radość widzieć go w takim stanie...", "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Bruce", "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Bruce, życzę Ci wielu błogosławieństw dla Ciebie i Twojej pięknej rodziny".

ESKA Targi Expo Sweet