Demi Moore

i

Autor: Dominique Maitre/WWD/REX/Rex Fashion/East News

Demi Moore BLONDYNKĄ w nowym serialu Brave New World. To się nazywa METAMORFOZA!

2020-04-16 18:24

Demi Moore widzieliśmy już w naprawdę różnych fryzurach. Od kilku lat jednak aktorka trzyma się długich czarnych włosów, w których wygląda świetnie. Czy równie dobrze jej w kolorze blond? Gwiazda zaprezentowała się w zaskakującym wydaniu w zwiastunie serialu, który pojawi się na nowej platformie VOD.

Demi Moore jest znana ze swoich długich prostych czarnych włosów. Dlatego w trailerze nowego serialu Brave New World aktorka jest niemal nie do poznania w blond peruce! Gdyby nie jej charakterystyczny ochrypły głos, pewnie byśmy nawet się nie zorientowali, że to w ogóle ona!

Demi Moore blondynką!

Sąd wiemy, że blond włosy Demi Moore to peruka? Bo gwiazda przez cały czas kręcenia serialu pokazywała się fanom na Instagramie w swojej starej fryzurze.

Obecnie Demi Moore przebywa wraz z Brucem Willisem i trzema córkami na domowej kwarantannie.

W nowym serialu Brave New World na podstawie powieści o tym samym tytule Aldousa Huxleya Demi Moore gra rolę drugoplanową. Występuje jako Linda - matka głównego bohatera, Johna the Savage.

W sieci pojawił się zwiastun serialu, który pojawi się na nowej platformie VOD, Peacock, która ruszy 15 lipca 2020. Szczerze mówiąc, gdyby nie charakterystyczny głos, w ogóle nie poznalibyśmy, że ta rozczochrana blondynka, która pojawia się w trailerze dosłownie na sekundę, to Demi Moore!

Jak podoba Wam się Demi w tej wersji?