Demi Lovato wraca do aktorstwa! Zagra główną rolę w serialu Hungry

2021-01-26 9:02 mm
Demi Lovato
Autor: Instagram/Sipa USA/East News

Demi Lovato postanowiła wrócić do korzeni! Gwiazda dołączyła właśnie do obsady nowego serialu komediowego zatytułowanego "Hungry". O czym będzie ten serial i kogo zagra w nim Demi?

Jak wiele innych amerykańskich gwiazd, Demi Lovato rozpoczynała swoją wielką karierę już jako nastolatka. Sławę przyniosła jej rola w serialu wytwórni Disneya, "Sonny with a Chance".

W późniejszym czasie Demi zajęła się głównie muzyką i od dobrych kilku lat odnosi sukcesy jako solowa wokalistka. Nie zapomniała jednak o swojej dawnej pasji, czyli aktorstwie.

Piosenkarka niedawno pojawiła się w gościnnej roli w finałowym odcinku "Will & Grace", a teraz szykuje się do kolejnej produkcji. Tym razem Demi Lovato wystąpi w roli głównej w nowopowstającym serialu NBC pod tytułem "Hungry"!

O czym będzie serial z Demi Lovato?

Nowy serial z Demi Lovato jest dopiero w planach, ale stacja najwyraźniej wierzy w jego sukces. NBC zobowiązała się wyemitować pilot "Hungry" lub zapłacić karę w przypadku odmowy. W praktyce oznacza to, że prawdopodobnie stacja zamierza zakupić całą produkcję. 

Wybór Demi Lovato do roli w serialu "Hungry" nie jest przypadkowy. Produkcja ma opowiadać o problemach, które są świetnie znane piosenkarce. Serial będzie w zabawny sposób pokazywać perypetie grupy przyjaciół zmagających się z problemami żywieniowymi. Brzmi znajomo? Zaburzenia żywienia to jeden z problemów, z jakim przez wiele lat zmagała się Demi!

ZOBACZ TEŻ: Tak mieszka Demi Lovato!

ESKA XD #014
NAJNOWSZE