Demi Lovato" "Wiem, że mogłam umrzeć"

2011-07-15 15:49

Bulimia będzie ciągnęła się za nią całe życie. Demi Lovato przyznała niedawno, że podczas leczenia zdała sobie sprawę, że mogła nie przeżyć.

Trzy miesiące w klinice dały do myślenia Demi Lovato. Bulimia to w końcu naprawdę poważna sprawa. A jeżeli do tego dochodzą jeszcze depresja i skłonności do samookaleczania się...sami wiecie.

Na szczęćie piosenkarce udało się wyjść z tego cało. Demi przyznaje jednak, że zdaje sobie sprawę z tego, że przez własną głupotę prawie otarła się o śmierć.

"Gdybym cały czas traktowała swoje ciało tak, jak robiłam to wcześniej, pewnie zeszłabym z tego świata. Wiem, że będę walczyła z sobą całe życie, każdego dnia. Muszę znaleźć w sobie tyle siły, aby wstawać rano i powtarzać sobie: Zjem to śniadanie, zjem też wszystkie inne posiłki, nie będę się ciąć i nie zrobię nic, co mi zaszkodzi. Myślę, że gdybym wcześniej leczyła zaburzenia afektywne dwubiegunowe, to nie zaszłoby to tak daleko" - powiedziała.

Na szczęście, póki co wszystko jest ok. Czy Waszym zdaniem Demi Lovato sobie poradzi? Czy jest obawa, że wróci do starych nawyków?
(rub)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE