Demi Lovato szczęśliwa po występie na Grammy 2020. Stało się to, na co liczyła!

2020-01-29 18:37 nk
Demi Lovato na Grammy 2020
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Demi Lovato dała bardzo przejmujący występ podczas gali Grammy 2020. Artystka wykonała premierowo swój utwór Anyone. Była tak przejęta słowami utworu, który napisała tuż przed przedawkowaniem narkotyków, że musiała przerwać śpiewanie i rozpocząć od nowa. Mimo tej "wpadki", Demi Lovato jest zadowolona z tego, co wydarzyło się podczas ceremonii. I nie chodzi tylko o owacje na stojąco, jakie dostała.

Demi Lovato dała wyjątkowy występ na gali Grammy 2020. Wyjątkowy z kilku powodów - po pierwsze to było jej pierwsze show na wielkiej scenie od czasu przedawkowania narkotyków w lipcu 2018 roku, kiedy wylądowała w szpitalu, a potem na wielomiesięcznym odwyku. Po drugie zaś - Demi Lovato zaprezentowała premierowo nową piosenkę Anyone. Utwór został napisany przez gwiazdę tuż przed tamtymi dramatycznymi wydarzeniami, a w jego tekście jest desperackie wołanie o pomoc.

Nic dziwnego, że Demi Lovato była totalnie rozemocjonowana, wchodząc na scenę Grammy 2020. Artystka była tak poruszona, że popłakała się musiała przerwać występ i zacząć go od nowa. Mimo to nie uważa tego momentu za wpadkę, która zepsuła jej powrót na scenę. Wręcz przeciwnie!

Demi Lovato szczęśliwa ze swojego wielkiego powrotu

Demi Lovato uważa, że to, co stało się na scenie Grammy, pozwoliło ludziom lepiej wczuć się w jej emocje i lepiej zrozumieć jej stan psychiczny - zarówno z tamtego mrocznego okresu, jak i tego, który towarzyszył jej podczas występu.

Demi poczuła się uradowana po swoim występie tamtej nocy na Grammy. Demi była przepełniona emocjami, kiedy zobaczyła owacje na stojąco, jakie otrzymała, ponieważ poczuła, że publiczność naprawdę połączyła się z nią, na co dokładnie miała nadzieję.

- mówi informator z otoczenia artystki, cytowany przez amerykański serwis HollywoodLife.com.

NAJNOWSZE