Demi Lovato angażuje się w szczepienia! Pomaga w zaszczepieniu potrzebujących

2021-04-19 14:29 kp
Demi Lovato
Autor: Biden Inauguaral Committee/Associated Press/East News

Demi Lovato po raz kolejny udowadnia, że swoją sławę wykorzystuje w możliwie najlepszy sposób. Gwiazda regularnie angażuje się w kampanie społeczne, przekonując swoich fanów do działania w dobrym celu, a teraz osobiście zaangażowała się w promowaniu szczepień wśród potrzebujących. Wokalistka wspiera w ten sposób latynoskie społeczności jej rodzinnego Teksasu.

Nikt nie ma wątpliwości, że szczepionki to jedyny sposób na to, by raz na zawsze rozprawić się z pandemią koronawiriusa i wrócić do normalności. Proces szczepień trwa na całym świecie i kraje robią, co mogą, by w jak najszybszym czasie zaszczepić znaczącą część społeczeństwa. Oczywiście nie do wszystkich łatwo dotrzeć ze szczepionką. Tu z pomocą przychodzi sama Demi Lovato.

Wokalistka zaangażowała się w organizacje szczepień przeciwko koronawirusowi dla społeczności latynoskich w jej rodzinnym Teksasie. Osoby te, często zmagające się z brakiem funduszy, mają większe problemy z zapisami na szczepienia, a nawet ze zjawieniem się w punkcie szczepień. Fundacja Voto Latino i Demi Lovato chcą temu zaradzić.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Demi Lovato pomaga szczepić

Społeczność latynoska została zdewastowana przez epidemię COVID pod względem zdrowotnym i ekonomicznym. Najlepszym sposobem na wyjście z tej pandemii przez naszą społeczność jest szybkie zaszczepienie. W tym celu Fundacja Voto Latino z przyjemnością współpracuje z Lyft i Demi Lovato, aby bezpiecznie zapewnić osobom fizycznym przewóz w celu otrzymania szczepionki. Naszym celem jest pomóc zlikwidować luki i nierówności w dystrybucji szczepionek dla Latynosów w Teksasie. Nikt nie powinien rezygnować ze szczepionki, ponieważ nie ma jak po nią dojechać. To absolutnie kluczowa praca.

- napisała María Teresa Kumar z fundacji.

Podoba Wam się takie zaangażowanie Demi Lovato?

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE