Magdalena Dziun

i

Autor: WBF / Screen/Instagram/@mag_dziun Magdalena Dziun wzięła ślub z perkusistą Guns N'Roses, Frankiem Ferrerem

Dawna miłość Tomasza Karolaka wzięła ślub z muzykiem Guns N'Roses. Jej przyjaciele to elita Ameryki

2022-05-18 10:06

Była dziewczyna Tomasza Karolaka, Magda Dziun, od dłuższego czasu związana jest z muzykiem światowej klasy. Modelka rozpoczęła właśnie nowy etap w życiu biorąc ślub z Frankiem Ferrerem, a zdjęciami pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych. Posypało się wiele gratulacji.

Magdalena Ciećka Malicka, bardziej znana jako Magda Dziun, 13 kwietnia obwieściła światu, iż zaręczyła się z perkusistą Guns N’Roses, a już 16 maja zamieściła zdjęcia, na których prezentuje się w kremowym garniturze i z bukietem w tym samym kolorze. Pani młoda wyglądała skromnie, ale z klasą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Karolak oszalał z miłości! Magdalena Malicka sprawiła, że wylatuje do USA

Magdalena Dziun romansowała z polskimi artystami

Nie wszyscy wiedzą, że modelka mieszkając jeszcze w Polsce romansowała z wieloma rodzimymi artystami. Jej dawną miłością jest Tomasz Karolak, u boku którego próbowała ułożyć sobie życie, jednak związek nie przetrwał próby czasu, a Tomek i Magda rozstali się w 2018 roku. Swego czasu modelka związana była również z raperem, Tedem, oraz Piotrem Banachem. Piotra poznała jeszcze jako nastolatka, a ich miłość trwała 11 lat. W jednym z wywiadów Magdalena opowiedziała o początkach znajomości z muzykiem.

Przeczekał dwa lata. Spotykaliśmy się, ale zaczęliśmy być parą, kiedy miałam szesnaście lat. I tak, masz rację, był moim mądruskiem. Po rozwodzie rodziców wychowywałam się wtedy u boku mamy i jej drugiego męża. Piotrek był więc takim nauczycielem życia, psychicznym „ojcem”. Wciągał mnie, Alicję Janosz i Gutka w kilkugodzinne rozmowy, oglądanie koncertów, pokazywał nowe zespoły, artystów. Dużo nas nauczył – opowiadała Dziun.

Magdalena Dziun, po wielu latach obecności w polskim show-biznesie postanowiła dać szansę swojemu talentowi za granicami Polski. Wyruszyła do Stanów Zjednoczonych, gdzie szybko zaczęła obracać się we wpływowym środowisku, przy okazji poznając perkusistę Guns N’Roses, Franka Ferrera. Dwa lata temu Magda bawiła się na afterparty u Eltona Johna, gdzie miała okazję spotkać również Sharon Stone.

Pod ostatnim wpisem Magdy, na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, zarówno od polskich, jak i zagranicznych znajomych: „Gratulacje Dzieciaczku!!!!!!!”, „Gratulacje, congratulations babe”, „So happy for you both!”, „Najlepszego!”.

Sonda
Jesteś fanem gry aktorskiej Tomasza Karolaka?
Sanah o płycie „Uczta”