Dawid Podsiadło

i

Autor: Screen/allegro.pl/oferta/mecz-w-badmintona-z-dawidem-podsiadlo-15074716144 Dawid Podsiadło przekazał krocie na WOŚP w 2024 roku

Gwiazdy

Dawid Podsiadło zebrał zawrotną sumę na WOŚP! Ktoś zapłacił krocie za wspólny mecz w badmintona

2024-02-07 12:38

Aukcje Dawida Podsiadło założone w ramach zbiórki WOŚP na 2024 rok zostały zakończone, a muzyk może pochwalić się niezłą sumą, którą przekaże fundacji Jurka Owsiaka. Niesamowite, za ile sprzedała się oferta wspólnej gry w badmintona z Podsiadło oraz pakiet Scrabble.

W styczniu tego roku odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której zaangażowało się wielu Polaków, w tym artystów, których aukcje rok w rok biją rekordy popularności. Dawid Podsiadło wystawił na licytację pakiet 100 limitowanych gier Scrabble z jego autografem, a także wspólny trening badmintona, który skusił wiele osób, a jedna z nich zaproponowała zaporową cenę, która okazała się dla innych nie do przebicia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najciekawsze aukcje WOŚP na Allegro. Te licytacje z Warszawy zwracają uwagę!

Ewelina Lisowska z nowym singlem. Tak wspomina początki Podsiadło! Była miłością Allana Krupy

Dawid Podsiadło dumny z kwoty jaką zebrał na WOŚP

Aukcje WOŚP Dawida Podsiadły zakończyły się pod koniec stycznia i na początku lutego 2024. Zatem już teraz możemy poznać kwotę, jaką muzyk przekaże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy na zakup specjalistycznego sprzętu do diagnozowania i leczenia płuc po pandemii.

Dawid Podsiadło opublikował na swoim Instagramie informację, iż na konto fundacji Owsiaka wpada kolejna, pokaźna suma pieniędzy, a dokładnie 261 342 038 złotych!

Razem zebraliśmy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 261 342 038 zł. Dziękujemy, jesteście wspaniali - napisał muzyk.

Za Scrabble Dawid Podsiadło Edition zapłacono aż 199 742 038 złotych, czyli średnio ok. 2000 złotych za sztukę, a za trening badmintona 61 600 złotych. Szczęśliwiec będzie miał okazję stanąć na korcie razem z artystą, aby  rozerwać się podczas wspólnej gry. Tylko pozazdrościć!