Dawid Podsiadło skończył 28 lat. Od zwycięzcy X-Factor do megagwiazdy - jak się zmieniał?

2020-05-24 13:16 nk
Dawid Podsiadło
Autor: WBF

Dawid Podsiadło dał się poznać w 2012 roku jako skromny i bardzo utalentowany 20-latek. Chłopak z Dąbrowy Górniczej oczarował wszystkich i wygrał show, a potem zawojował cały polski przemysł muzyczny. Jak bardzo zmienił się Dawid Podsiadło od początku swojej kariery? Zobaczcie zdjęcia!

Dawid Podsiadło to dziś jedna z największych gwiazd polskiej muzyki. Kto by pomyślał, że ten nieśmiały młody chłopak o kręconych włosach zrobi tak zawrotną karierę?! Dziś wiemy już, że Podsiadło należy do osób, które najlepiej wykorzystały szansę, jaką dał im udział w talent show.

Co ciekawe, Dawid Podsiadło w X-Factorze próbował swoich sił już podczas 1. polskiej edycji. Wtedy jednak odpadł na wczesnym etapie. Być może to doświadczenie właśnie zmotywowało go do pracy nad swoim talentem? W efekcie artysta wygrał 2. odsłonę programu.

Urodziny Dawida Podsiadło

23 maja 2020 Dawid Podsiadło skończył 28 lat. Choć wydawałoby się, że przez lata kariery niewiele się zmienił, to jednak dopiero porównanie zdjęć z 2012 i tych najnowszych pokazuje, jaką przeszedł metamorfozę. I nie tylko o fryzurę czy wąsy tu chodzi. Dawid naprawdę zmężniał.

Zostało w nim jeszcze coś z tamtego nieśmiałego chłopca? Oceńcie sami!

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE