David Guetta z dziewczyną i psem na plaży. I od razu cieplej! [DUŻO ZDJĘĆ]

2018-11-20 14:11

Za oknem pierwsze mrozy, wiatr i prawdziwie jesienna aura... jednym słowem - pogoda nas nie rozpieszcza. Ale niektórzy nie mają tych problemów! David Guetta spędza z dziewczyną czas na słonecznych plażach Miami. Takiemu to dobrze... :)

Gwiazda muzyki klubowej i jego sexy dziewczyna nie muszą przejmować się jesienną słotą. David Guetta i jego hot miłość wygrzewają się na plaży w Miami...

Znany DJ i jego piękna wybranka, modelka Jessica Ledon, zostali uwiecznieni przez paparazzich podczas plażowania na słonecznej Florydzie. David Guetta i Jessica Ledon zabrali ze sobą także ukochanego psa.

Na plaży obecny był także inny DJ, przyjaciel Davida Guetty - Gianluca Vacchi.

DAVID GUETTA KOCHA SŁOŃCE. JAK NIE IBIZA TO... SŁONECZNE MIAMI

Nie jest tajemnicą, że David Guetta to osobnik ciepłolubny :) DJ uwielbia rejony, w których kąpiele słoneczne możliwe są przez większość roku. To właśnie dlatego David Guetta kupił kiedyś dom na Ibizie.

Tym razem jednak David Guetta i Jessica Ledon wybrali plażę w Miami. DJ jest tam częstym gościem, bo właśnie w tych okolicach dorastała jego dziewczyna.

>> Pożary w Kalifornii 2018 - mapa po katastrofie. Które gwiazdy straciły dom?

Macie dość chłodu i przeraża Was, że to dopiero jesień? W takim razie proponujemy na rozgrzewkę przenieść się na kilka chwil na Florydę. Zobaczcie zdjęcia Davida Guetty i jego sexy dziewczyny!

David Guetta skończył niedawno 51 lat. Jego dziewczyna, Jessica Ledon jest od niego młodsza aż o 27 lat! To duża różnica wieku, ale jak widać na załączonych obrazkach, oboje sprawiają wrażenie, jakby nie miało to dla nich znaczenia.

>> Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez biorą ślub we Włoszech! Wybrali już kościół?

Zresztą, powiedzcie szczerze - czy patrząc na te zdjęcia dalibyście Davidowi 51 lat???

ZOBACZ TEŻ:

NAJNOWSZE