David Beckham pozuje z Harper i chwali się prezentem od niej. Ale ona wyrosła!

2020-06-01 12:34 AM
David Beckham
Autor: Rex Features/East News

Dla Davida Beckhama rodzina jest wszystkim. Były piłkarz uwielbia chwalić się pociechami. W wywiadach często podkreśla, jak bardzo jest z nich dumny. Teraz uwaga skupia się na małej Harper, to znaczy już nie takiej małej bo najmłodsze dziecko państwa Beckham ma już 8 lat. Trzeba przyznać, że rośnie prawdziwa dama. Jej tata właśnie opublikował ich wspólne zdjęcie, przy okazji chwaląc się prezentem od niej!

Może i dzieci nie wiedzą wszystkiego o swoich rodzicach, ale doskonale zdają sobie sprawę z tego, co ich uszczęśliwi. I często nie chodzi o wielkie rzeczy, ale małe gesty. Harper Beckham to prawdziwa córeczka tatusia. David pochwalił się prezentem od niej. Opublikował zdjęcie na którym pozują w bluzach z motywem słynnego serialu „Przyjaciele”. David ma czarną a Harper szarą. Ta bluza to prawdopodobnie jeden z lepszych prezentów, jakie David otrzymał. Jak sam przyznał, jest wielkim fanem tego serialu!

Radosna niedziela…  Jak się masz? Harper wie, jak bardzo kocham „Przyjaciół”, więc zaskoczyła mnie dzisiaj rano bluzą.

  – chwalił się Beckham.

Obecnie rodzina Beckhamów na czas pandemii przebywa w domu w Cotswolds w Anglii. Brakuje tylko Brooklyna, który mieszka w USA. Wygląda na to, że wspólny czas im służy. David nie krył radości z prezentu. Harper w tej kwestii spisała się na medal. Swoją drogą, poznalibyście ją? Córka Victorii i Davida naprawdę wyrosła. Aż trudno uwierzyć, że ma już 8 lat!

Hotplota.pl: Brat Billie Eilish okradziony; Orlando Bloom przecenia dom

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE