Dagmara Kaźmierska pokazała dziewczynę Conana! “Piękna, mądra…”

2021-11-13 21:00 RD
Dagmara Kaźmierska
Autor: TTV

Dagmara Kaźmierska jest bardzo związana ze swoim synem. Nic więc dziwnego, że Conan odetchnął z ulgą, gdy jego dziewczyna wkupiła się w łaski przyszłej teściowej, czyli Dagmary właśnie. “Królowa życia” pokazała właśnie dziewczynę Conana. Nie szczędziła jej komplementów. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Dagmara Kaźmierska osiągnęła ogromny sukces. Zdecydowanie nie ogląda się ona za siebie i dziarsko dąży do przodu. Robi to mimo przeciwności losu. W przeszłości odbywała karę w więzieniu. Miała też poważny wypadek samochodowy. Z jego skutkami mierzy się do dzisiaj. Mimo wszystko nie traci pogody ducha. Widać to między innymi w programie “Królowe życia”, którego jest jedną z bohaterek. 

To tam zobaczyliśmy jak bardzo Dagmara jest związana ze swoim synem, Conanem. 

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Ich relacja jest wyjątkowa. Nic więc dziwnego, że dziewczyna Conana stresowała się przed poznaniem swojej przyszłej teściowej. Finalnie jednak panie się chyba polubiły. Na Instagramie Dagmara zamieściła zdjęcie ze swoją “potencjalną synową”. W opisie nie brakowało miłych słów. 

💖Piękna,💖Mądra 💖Elegancka i kochana💖 Po prostu 💖CALINECZKA Z BAJKI 💖Ewunia @ewa_tk 💖💖💖 Mój Syn to prawdziwy szczęściarz 🤩🤩🤩

napisała Dagmara. 

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co świętowała ostatnio Jessica Simpson?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE