Czyje to auto? [QUIZ] Gwiazdy wiedzą, co dobre!

2019-11-01 12:00 kp
Samochody gwiazd
Autor: EastNews

Drogie i ekskluzywne samochody to niemal od zawsze nie tylko gwarancja wygody, ale i synonim luksusu. Nic dziwnego, że celebryci uwielbiają inwestować w drogie fury, czym wywołują później zazdrość na ulicach ;) W przypadku samochodów jest tak, jak ze wszystkim - ile osób, tyle opinii. Zgadniecie, które gwiazdy wybrały te auta?

Takimi cackami mogą wozić się tylko ci najbogatsi! Ceny luksusowych samochodów mogą zwalać z nóg, jednak od czego mamy celebrytów... największe gwiazdy świata regularnie sprawiają sobie prezenty w postaci kolejnych, bajecznie drogich aut, którymi później często chwalą się na Instagramie. Urodziny? Oto nowy Mercedes za pół miliona dolarów. Rocznica ślubu? Luksusowy Rolls Royce czeka przed domem...

Drogi samochód to nie tylko potwierdzenie statusu materialnego i gwarancja wygodnych podróży. Swoimi autami celebryci chętnie pokazują swój styl życia i gust - jedni wybierają sportowe cacka, drudzy eleganckie limuzyny, a jeszcze potrafią wydać majątek na oldtimery. Wiecie, jakimi samochodami wożą się Wasi ulubieńcy?

Samochody gwiazd - quiz

Oto pierwszy motoryzacyjny quiz na Hotplota.pl, który sprawdzi, czy rozpoznajecie auta największych gwiazd na świecie. To też świetna okazja, by trochę powzdychać i pomarzyć... ;) Kto jeździ tymi autami?

Zobacz też:

NAJNOWSZE

Materiał partnerski