Czy Lil Nas X ma partnera? Raper przerywa milczenie i ujawnia prawdę

2021-10-10 17:00 mm

O muzyce tworzonej przez Lil Nas X trąbi już cały świat, a jego teledyski i płyta MONTERO podbijają serwisy streamingowe i YouTube. A co z życiem prywatnym rapera? Czy Lil Nas X ma chłopaka? Już wszystko jasne! Muzyk właśnie przerwał milczenie i wyjawił prawdę!

Zdaniem wielu fanów rapu ten rok zdecydowanie należy właśnie do niego. Lil Nas X to ksywka, która od miesięcy nie schodzi z ust prezenterów stacji radiowych i dziennikarzy muzycznych na całym świecie. Nic dziwnego - w ostatnim czasie to jeden z najbardziej wyrazistych młodych artystów, jakich możemy śledzić na rynku!

O hitach tego oryginalnego rapera powiedziano już chyba wszystko, a jego niepowtarzalne kreacje i klipy królują w galeriach wielu serwisów muzycznych. A co z życiem prywatnym?

Czy Lil Nas X jest singlem, czy też ma tajemniczego chłopaka? Plotki o miłości młodego muzyka od pewnego czasu zalewają sieć, dlatego Lil Nas X postanowił wreszcie przerwać milczenie i osobiście wyjawić prawdę!

Czy Lil Nas X jest singlem?

Andy Cohen podczas wywiadu w Sirius XM zapytał 22-letniego rapera, czy ma partnera i czy jest szczęśliwy w życiu prywatnym. Muzyk postanowił tym razem nie uciekać od tematu i odpowiedział wprost!

Widywałem się z kimś, ale zdecydowałem, że już tego nie chcę

- powiedział Lil Nas X.

Andy Cohen zażartował, że pewnie tysiące fanów marzą teraz o zajęciu miejsca chłopaka rapera. Lil Nas X ostudził jednak emocje:

Chyba teraz nie bardzo mam na to ochotę. Chcę po prostu skupić się na muzyce i tylko od czasu do czasu, wiesz, pocałować jakiegoś faceta w blasku księżyca

Gdyby byli jacyś chętni do pocałunku, Lil Nas X nie mówi "nie". Ale jak sami widzicie, na stały związek z rapową sensacją roku raczej nie ma co liczyć :)

Sonda
Jak Ci się podoba styl rapera?
ESKA XD #033 - FORMA NA KONCERTY, NAJDŁUŻSZE SERIALE, MMA VIP 3
NAJNOWSZE