Cristiano Ronaldo pozuje z autem za pół miliona euro! To jego TRZECIE takie

2021-07-18 21:04 kp
Cristiano Ronaldo
Autor: LLUIS GENE/AFP/East News

Fani Cristiano Ronaldo z niecierpliwością czekają na informacje dotyczące ewentualnego transferu piłkarza. On sam stoi przed bardzo trudnymi decyzjami, a te postanowił osłodzić sobie... nowym zakupem. CR7 sprawił sobie w tym stresującym czasie nowy samochód o wartości pół miliona euro. Co ciekawe, do jego garażu trafił kolejny egzemplarz tego samego auta. Ronaldo to prawdziwy fan tej marki!

Ze statusem gwiazdy piłki łączy się oczywiście nie tylko ogromna popularność, ale i ogromne pieniądze. Najlepsi piłkarze świata mieszkają więc w luksusowych willach, podróżują po świecie i jeżdżą ekskluzywnymi samochodami. I to właśnie nowe auto Cristiano Ronaldo postanowił sprawić sobie w samym środku transferowej burzy, jaka toczy się wokół niego.

Fani futbolu wciąż czekają na ostateczną decyzję CR7 dotyczącą jego ewentualnej zmiany klubu. Dotąd wydawało się, że gwiazdor pozostanie w Juventusie, jednak coraz częściej pojawiały się głosy, że trafi on do innego klubu. Wśród potencjalnych pracodawców Ronaldo pojawia się najczęściej PSG.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Cristiano Ronaldo z nowym autem

Tymczasem Cristiano Ronaldo dodał na swój profil na Instagramie zdjęcie z bardzo wymownym podpisem. Pod swoją nową fotką gwiazdor napisał:

Dzień decyzji

Uwagę na zdjęciu przyciąga samochód, obok którego stoi piłkarz. To Rolls Royce Ghost, którego cena to około pół miliona euro! Co ciekawe, to nie pierwszy Rolls Royce w garażu sportowca. Jego pierwszym autem marki był również Ghost, jednak w kolorze białym. W 2019 roku do kolekcji dołączył Rolls Royce'a Cullinana.

Robi wrażenie?

NAJNOWSZE