Courteney Cox pokazała zdjęcie z Matthew Perrym. Jennifer Aniston i Lisa Kudrow komentują!

2019-11-08 16:28 nk
Courteney Cox i Matthew Perry
Autor: www.instagram.com/courteneycoxofficial

Monica i Chandler nadal razem! Takie zdjęcia, obrazujące przyjaźń aktorów kultowego serialu Friends po latach od zakończeniu produkcji, zawsze wzbudzają bardzo pozytywne emocje wśród fanów. Tym razem Courteney Cox i Matthew Perry wybrali się razem na lunch. Fotka zachwyciła świeżo upieczoną instagramerkę, Jennifer Aniston, a także Lisę Kudrow!

Serial Przyjaciele przez dziesięć lat bił rekordy popularności. Wierni fani produkcji do dziś oglądają powtórki, bo te odcinki po prostu się nie starzeją.

Co ciekawe, gwiazdy Friends przyjaźnią się do dziś, co sprawia, że oglądanie serialu sprawia jeszcze większą przyjemność, bo postacie zdają się bardziej wiarygodne. Za każdym razem, kiedy Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow i Matthew Perry pokazują się razem, ich zdjęcia wzbudzają duże zainteresowanie. Kiedy serialowa Rachel w końcu założyła sobie profil na Instagramie i opublikowała fotkę ze wspólnej kolacji z Przyjaciółmi, jej post na chwilę zawiesił całą aplikację!

Monica i Chandler nadal razem!

Spore zainteresowanie wzbudziło także zdjęcie, które opublikowała na swoim Instagramie Courteney Cox. Aktorka wrzuciła do sieci wspólne zdjęcie z rzadko widywanym publicznie Matthew Perrym. Serialowy Chandler, który od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu, w ostatnim czasie nie wyglądał najlepiej.

Nowe zdjęcie na profilu aktorki pokazuje dwie rzeczy, które cieszą fanów: że Perry wygląda znacznie lepiej i... że Monica i Chandler są nadal razem!

"MATTY!! ❤️❤️❤️ Kocham was, kochani" - napisała w komentarzu świeżo upieczona posiadaczka Instagrama, Jennifer Aniston.

"Szczęściarze, szczęściarze" - stwierdziła Lisa Kudrow i dodała hasztag "piękni ludzie".

NAJNOWSZE