Courteney Cox ogląda od nowa Przyjaciół! "Nic nie pamiętam!"

2020-03-26 18:28 kp
Courteney Cox
Autor: ImagePressAgency/FaceToFace/REPORTER

W czasie kwarantanny i koniecznej izolacji od innych we własnym domu, łatwo o nudę. Jedni pieką więc chleb, a inni układają puzzle, jednak bez wątpienia jednym z najpopularniejszych sposobów na przetrwanie całych wieczorów na kanapie są... seriale. Okazuje się, że do grona serialowych zapaleńców dołączyła Courteney Cox. I nie mogła wybrać chyba lepszego serialu!

Courteney Cox wzorowo przestrzega zasady niewychodzenia z domu, wprowadzonej przez amerykański rząd, by zahamować rozprzestrzenianie koronawirusa. Gwiazda przyjaciół powoli staje na głowie, spędzając czas wyłącznie w towarzystwie córki i partnera, co mogliśmy już niedawno oglądać na jej TikToku.

>> Courteney Cox szaleje z nudów na TikToku! Matthew Perry skomentował w stylu Chandlera

Aktorka musiała więc znaleźć sobie jakieś nowe zajęcie na czas kwarantanny i wpadła na najlepszy z możliwych pomysłów. Gwiazda postanowiła zacząć oglądanie... Friends!

Większość aktorek i aktorów nie ukrywa, że bardzo rzadko ogląda produkcje ze swoim własnym udziałem. Nie inaczej jest w przypadku Courteney Cox, która w przeciwieństwie do milionów fanów nie widziała serialu od lat. Jak oceniła go dzisiaj?

Courteney Cox ogląda Przyjaciół

Swoimi wrażeniami z seansu gwiazda Friends podzieliła się podczas specjalnego odcinka show Jimmy'ego Kimmela - oczywiście z własnego domu.

Uznałam, że w tym czasie - ludzie uwielbiają ten serial - zrobię sobie maraton Friends. Właśnie zaczęłam pierwszy sezon. Jest naprawdę dobry!

- powiedziała Courteney Cox.

Nawet nie pamiętam, jak byłam w tym serialu. Mam taką kiepską pamięć... Pamiętam, że uwielbiałam tam wszystkim, że świetnie się bawiłam i pamiętam pewne momenty mojego życia, gdy byłam na planie. Ale nie pamiętam odcinków. Nigdy bym nie zdała jakiegoś testu!

- dodała.

Najwyższy więc czas na powtórkę! Zwłaszcza, że Courteney Cox i pozostałe gwiazdy Przyjaciół mają w planach specjalny odcinek show. Jubileuszowi Przyjaciele mieli zostać nakręceni w maju - emisja została jednak odłożona w czasie ze względu na koronawirusa.

Courteney zdąży więc ze wszystkimi sezonami :)

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE