Córki Kylie Jenner i Kim Kardashian komplementują się na słodkim filmiku [WIDEO]

2020-05-26 12:49 kp
Kim Kardashian i Kylie Jenner
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kardashianki jako dzieci miały to szczęście, że dorastały w otoczeniu sióstr. Więź Kim, Kourtney, Khloe, Kendall i Kylie z dzieciństwa przetrwała do dzisiaj - celebrytki spędzają razem mnóstwo czasu i zawsze mogą na siebie liczyć. Podobnie jest teraz z ich dziećmi - najmłodsze pokolenie Kardashianów również wyrasta na grupę najlepszych przyjaciół.

Siostry Kardashian w ostatnich latach przeszły niezwykłą metamorfozę. Ze skandalistek i imprezowiczek stały się - poza Kendall - przykładnymi mamami. Kourtney Kardashian już od dawna nie ukrywa, że rola mamy jest dla niej ważniejsza niż kariera, Kim Kardashian jest szczęśliwą matką czwórki dzieci, Khloe nie widzi poza True świata, a Kylie coraz częściej wspomina o drugim dziecku.

Kardashianki uwielbiają też chwalić się swoimi pociechami w sieci. A filmiki i zdjęcia, na których małe kuzynki występują razem, za każdym razem stają się hitem wśród ich fanów! Tym razem możemy zobaczyć w rolach głównych najmłodszą córkę Kim Kardashian - Chicago, i córkę Kylie Jenner - Stormi.

Chicago i Stormi w rolach głównych

Tym razem to Kim Kardashian pokazała na swoim profilu na Twitterze uroczy filmik ze Stormi i Chicago, które bawią się razem ciągnięte w specjalnym wózku. Dziewczynki komunikują się w sobie jedynie znanym języku :) aż w końcu Chicago już w zrozumiały sposób powiedziała do kuzynki:

Podobają mi się twoje włosy!

- i pogłaskała Stormi po głowie.

Słodkie? Zobaczcie wideo!

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 142! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 25.05.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE