Tomasz Adame, Weronika Adamek

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@wadamek1 Córka Tomasza Adamka chciała zostać modelką

Gwiazdy

Córka Tomasza Adamka chciała zostać modelką. Weronika poszła w ślady mamy

2024-02-12 14:01

Polski pięściarz, Tomasz Adamek, może pochwalić się nie tylko sukcesami sportowymi, ale także osobistymi. Ma wspaniałą rodzinę i dwie przepiękne córki, które robią karierę w Stanach Zjednoczonych. Jedna z nich marzyła o tym, aby zostać modelką, jednak ostatecznie poszła w ślady mamy i siostry.

Tomasz Adamek to 47-letni, wybitny pięściarz, który na ringu zawodowym stoczył 58 walk, zwyciężając w 53 pojedynkach, co jest niebywałym osiągnięciem. Jest jednym z najlepiej zarabiających bokserów w Polsce, a za walkę z Kliczką otrzymał ok. 3 mln złotych. Adamek może pochwalić się wieloma sukcesami i to nie tylko sportowymi. Wspaniale wiedzie mu się również w życiu prywatnym.

W 1996 roku poślubił swoją ukochaną, Dorotę, z którą doczekał się dwóch córek - Roksany (ur. 1997) oraz Weroniki (ur. 2000). W 2008 roku przenieśli się z Polski do Stanów Zjednoczonych. Na Instagramie, pięściarz dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, stąd wiadomo, że w 2021 roku, po raz pierwszy został dziadkiem!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tomasz Adamek w Fame MMA. Znany bokser ma stoczyć dwie walki. Ile zarobi?

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Tomasz Adamek nie chciał, aby córka została modelką

Tomasz Adamek jest dumnym ojcem dwóch córek - Roksany i Weroniki. Roksana 1 maja 2021 roku wyszła za mąż, a wesele odbyło się w zamku The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey. Uroczystość miała kosztować 70 tys. dolarów!

Weronika z kolei w zeszłym roku skończyła edukację na Quinnipiac University, gdzie studiowała pielęgniarstwo. Poszła zatem w ślady zarówno siostry, jak i mamy, które również udzielają się w tej branży. Dorota Adamek pracuje w jednym ze szpitali na Manhattanie na bloku operacyjnym, gdzie jest pielęgniarką.

W jednym z wywiadów, którego Tomasz Adamek udzielił "Super Expressowi", pięściarz wyznał, że był taki czas, kiedy jego młodsza córka chciała zostać modelką, jednak on kategorycznie sprzeciwił się temu pomysłowi, twierdząc, że powinna zdobyć konkretne wykształcenie.

Był czas, że chciała zostać modelką, ale wybiłem jej to szybko z głowy. W życiu trzeba mieć wykształcenie i zawód, to jest podstawa sukces - powiedział pięściarz.

Weronika ostatecznie posłuchała taty, ale po jej Instagramie widać, że ciągnie ją w stronę modelingu. Córka Adamka publikuje wiele zdjęć, na których pozuje prezentując zgrabne ciało, a takiej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka. Myślicie, że Weronika Adamek minęła się z powołaniem?