Natalia Siwiec

i

Autor: AKPA Natalia Siwiec

Afera

Córka Natalii Siwiec w sesji zdjęciowej. Internautki oburzone stylizacją Mii

2023-04-26 13:56

Natalia Siwiec wraz z córką brały udział w uroczej sesji zdjęciowej. Miały na sobie stroje kąpielowe. Fanki negatywnie zareagowały na publikowanie w sieci zdjęć roznegliżowanej dziewczynki. W komentarzach burza!

W tym roku mija 11 od od czasu słynnego zdjęcia na trybunach, które zostało wykonane Natalii Siwiec podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Okrzyknięto ją wówczas "Miss Euro 2012". Modelka postanowiła skorzystać na rosnącej popularności, gładko prześlizgując się do polskiego show-biznesu. Doczekała się własnego reality show "Enjoy The View, Love, Natalia", a także brała udział w show "Taniec z gwiazdami". Zagrała również w kilku filmach, m.in. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" (2020) oraz dwóch częściach serii "365 dni" w reżyserii Blanki Lipińskiej. W 2012 roku poślubiła przedsiębiorcę Mariusza Raduszewskiego, z którym ma córkę Mię, która przyszła na świat 21 sierpnia 2017 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Natalia Siwiec zabrała lalkę Mii do fryzjera. Tak spędzają rodzinny czas w Nowym Jorku

Shake Your Eska #25 | Blinding Lights

Natalia Siwiec pozuje z córką w plażowych kreacjach. Na modelkę wylała się fala krytyki

Natalia Siwiec od kilku lat mieszka w Meksyku, a Polskę odwiedza sporadycznie. Rzadko bywa więc na ściankach i różnego rodzaju eventach. Skupia się na swoim życiu w Tulum i większość czasu poświęca rodzinie. Swoim bajecznym życiem chętnie dzieli na Instgaramie, gdzie jej aktywność śledzi 1,3 miliona użytkowników. Biorąc pod uwagę olbrzymie zasięgi, nie ma się co dziwić, że znane marki chętnie nawiązują liczne współprace z popularną fotomodelką.

Właśnie wzięła udział w uroczej sesji, a u jej boku pojawiła się niespełna 6-letnia Mia. Dziewczyny, pięknie prezentowały się w strojach kąpielowych i kolorowych kimonach. Internautki zwróciły jednak uwagę na jeden szczegół, który mocno je zaniepokoił.

Czy ja jestem jedyną osobą, która widzi, że Mii stanik podszedł do góry i widać jej prawie c...ki?? Super świecie focia dla wszystkich pedofili - napisała użytkowniczka Instagramie pod postem Natalii Siwiec.

To stwierdzenie podzieliło internautki. Niektóre przyznały rację zaniepokojonej kobiecie.

Doskonale rozumiem co chcesz przekazać. Każdy jest dorosły i pozwólmy decydować. Widocznie Pani Natalia nie widzi w tym zagrożenia. Ja, tak jak Ty je dostrzegam ale nie nam wyrokować. Widać po ilości serduszek, że jest wiele osób, które się z tobą zgadzają - czytamy pod komentarzem.

Inne uznały, że patrzenie na dzieci przez pryzmat seksualności jest dla nich krzywdzące i może je zawstydzać.

Zawstydzanie dziewczynek od małego bo kobiety jak ty żyją w przekonaniu że ciało kobiet jest do zaspokajania potrzeb facetow. I ona nie ma stannika to kostium kapielowy. Oni mieszkaja w cieplym kraju w tym miesiacu temperatura wynosi 30 / 40 stopni i nie mniej ale ty pewnie w zyciu nawet na takich wakacjach nie bylaś - odpowiedziała jedna z kobiet.

Publiczne wykorzystywanie wizerunku dzieci w mediach społecznościowych od zawsze jest kwestią sporu. Uważa się, że publikowanie w sieci fotografii naszych pociech może mieć negatywny wpływ na ich psychikę, ponieważ jest świadomym narażaniem je na wszechobecny w sieci hejt. Takie działania mogą również spowodować, że w przyszłości dziecko będzie miało pretensje do rodziców o udostępnianie ich wizerunku. Może powodować kompleksy, a także uzależniać je od internatu i mechanizmu, jakim jest kreowanie siebie w wirtualnym świecie.