Córka Mariah Carey zadebiutowała jako AKTORKA. Ma dopiero 10 lat!

2021-07-24 22:07 mm

Córka Mariah Carey wystąpiła w reklamie znanej marki. Dziesięcioletnia Monroe zagrała własną mamę przenosząc fanów artystki w czasie do 1980 roku. Zobaczcie, jak poradziła sobie z zadaniem córka gwiazdy. Odziedziczyła po mamie talent?

Dzieci znanych gwiazd często idą w ślady swoich słynnych rodziców i prędzej czy później same stają się gwiazdami. Czy tak będzie również z córką Mariah Carey?

Monroe ma dopiero 10 lat, ale już zadebiutowała w roli... aktorki! Fani pytają: czy to nie za wcześnie? Ale Mariah Carey miała ważny powód, żeby pozwolić córce spróbować swoich sił przed kamerą.

Córka Mariah Carey została aktorką

To oczywiste, że dzieciom słynnych gwiazd znacznie łatwiej zrobić karierę. Wystarczy jedno słowo szepnięte na ucho producenta i nagle okazuje się, że córka lub syn VIP-a staje się niespodziewanie odkryciem sceny lub wybiegu. Czasem jednak dzieci gwiazd faktycznie dziedziczą talent po swoich rodzicach. 

Jak donoszą amerykańskie media, dziesięcioletnia córka Mariah Carey zaliczyła właśnie swój debiut w aktorstwie. Monroe wzięła udział w kampanii firmy OshKosh B’Gosh.

Kampania przedstawia młode wersje trójki gwiazd: Mariah Carey, Muhammada Ali oraz Outkasta. Córka Mariah Carey oczywiście gra w reklamie swoją mamę. Chyba trudno wyobrazić sobie, że ktoś nadawałby się do tej roli lepiej, niż właśnie ona...

Kiedyś będzie inaczej. Melodie, które grają w mojej głowie, pewnego dnia będą na szczytach list przebojów. Piosenki z głębi mojego serca będą poruszać serca milionów ludzi

- mówi 10-letnia Monroe, wcielając się w rolę swojej mamy z 1980 roku.

Zobaczcie reklamę z udziałem córki Mariah Carey. Wideo znajdziecie poniżej.

Monroe przyszła na świat w kwietniu 2011 roku. Ojcem dziewczynki jest były mąż Mariah Carey, Nick Cannon.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE