Córka Kelly Preston pożegnała ją we wzruszających słowach na Instagramie. "Dziękuję"

2020-07-13 12:47 KP
John Travolta i Kelly Preston
Autor: Gustavo Caballero/South Beach Photo/REX/Shutterstock/EAST NEWS

W poniedziałkowy poranek media obiegła smutna wiadomość o śmierci Kelly Preston. 57-letnia żona Johna Travolty od prawie dwóch lat chorowała na raka piersi i niestety przegrała tę walkę. Ukochaną żonę w emocjonalnym pożegnał już sam John Travolta. Swoje własne pożegnanie w sieci zamieściła też córka pary, Ella Travolta.

W niedzielę zmarła Kelly Preston. Aktorka, a prywatnie od prawie 30 lat żona Johna Travolty, miała za sobą trudną walkę z nowotworem piersi. O śmierci gwiazdy poinformował rzecznik rodziny, a John Travolta zapowiedział, że najbliższy czas spędzi z dala od mediów, skupiając się na dzieciach, które straciły matkę.

Kelly Preston i John Travolta doczekali się trójki dzieci - synów Jetty (który cierpiał na chorobę Kawasaki i zmarł w 2009 roku w wieku 16 lat) i Benjamina (dziś dziesięcioletniego) oraz córki Elli (dwudziestoletniej).

Ella Travolta żegna Kelly Preston

Teraz to właśnie Ella Travolta zamieściła na Instagramie pożegnanie mamy.

Nigdy nie spotkałam nikogo tak odważnego, silnego, pięknego i kochającego jak ty. Każdy, kto miał szczęście cię poznać lub kiedykolwiek przebywać w twojej obecności, zgodzi się, że masz blask i światło, które nigdy nie przestaną świecić, i że wszyscy wokół ciebie czują się natychmiastowo szczęśliwi. Dziękuję za bycie dla mnie bez względu na wszystko. Dziękuję za miłość. Dziękuję za pomoc i dziękuję za uczynienie tego świata lepszym miejscem. Sprawiłaś, że życie jest tak piękne i wiem, że będziesz to robić zawsze. Tak bardzo cię kocham, mamo

- czytamy.

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE