Cole Sprouse i Keke Palmer tańczą na wideo sprzed lat! Ona chciała czegoś więcej

2020-08-03 13:01 KP
Cole Sprouse
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Keke Palmer podzieliła się z fanami nagraniem, które może zrobić w sieci prawdziwą furorę! Na filmiku sprzed lat widzimy młodą gwiazdkę szalejącą na parkiecie w towarzystwie Cole'a Sprouse'a! Nie od dziś wiadomo, że gwiazda Hustlers miała w tamtym czasie nadzieję na to, że uda jej się zdobyć serce jednego z bliźniaków... Musicie zobaczyć to nagranie!

Fani uwielbiają podglądać prywatne życie swoich ulubieńców, a gdy w dodatku mogą cofnąć się z nimi w czasie, są absolutnie zachwyceni. Tym razem w podróż do przeszłości zabrała nas Keke Palmer, która znalazła na Twitterze filmik z jednej ze swoich imprez w towarzystwie Cole'a Sprouse'a sprzed lat. Jak miło na to popatrzeć!

Keke Palmer już dawno temu ujawniła, że w tamtych czasach podkochiwała się w młodym gwiazdorze Riverdale. Dlatego też, gdy teraz możemy zobaczyć, jak jako nastolatka cieszy się jego towarzystwem, serce niektórych z pewnością zabije szybciej!

Keke Palmer i Cole Sprouse na starym nagraniu

Warto przypomnieć, że Keke Palmer i Cole Sprouse przyjaźnią się jeszcze od czasów Disney Channel. Młody aktor zdobył popularność w 2005 roku, gdy występował z bratem w sitcomie dla dzieci Nie ma to jak hotel, a Keke Palmer była aktorką Disneya przez krótki czas, zanim trafiła do stacji Nickelodeon.

Teraz aktorka udostępniła na Twitterze wideo z zabawy w gronie przyjaciół do piosenki Rihanny SOS, na którym widzimy, jak tańczy z młodym Cole Sprousem.

Ten klip. Ta piosenka. MY. Cole Sprouse, NIE MOGĘ!

- napisała.

Wy też bawiliście się tak na szkolnych dyskotekach? :)

Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 31.07.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE