Cole i Dylan Sprouse wrócą w Nie ma to jak hotel? Cole rozwiewa wątpliwości!

2021-01-20 12:39 kp
Dylan Sprouse i Cole Sprouse
Autor: Mayer/face to face/FaceToFace/REPORTER

Cole i Dylan Sprouse zaczynali swoją karierę jako dzieci w serialu Nie ma to jak hotel. Przez trzy sezony produkcji bliźniacy zdołali podbić serca widzów i zdobyć sławę. Dzisiaj obaj dalej spełniają się jako aktorzy i każdy z nich idzie swoją własną ścieżką. Czasem wśród fanów pojawiają się jednak nadzieje na powrót kultowego serialu. Czy to możliwe?

Fani Dylana i Cole'a Sprouse dorastali razem ze słynnymi braćmi. Gdy bliźniacy trafili do serialu Nie ma to jak hotel, mieli zaledwie 12 lat! Od tamtego momentu każdy z nich zagrał w kilkudziesięciu produkcjach serialowych i filmowych, jednak nie brakuje tych, którzy wciąż wspominają ich nastoletnie popisy jako Zaca i Cody'ego.

W showbiznesie nie brakuje wielkich powrotów do serialowych hitów - wystarczy przypomnieć, że HBO zapowiedziało ostatnio chociażby powrót Seksu w wielkim mieście. Czy Cole i Dylan Sprouse mogliby po latach ponownie zagrać w Nie ma to jak hotel? Nie ma wątpliwości, że widzów by nie brakowało!

ESKA XD #014

Bracia Sprouse znów w Nie ma to jak hotel?

O tym, czy jest szansa na powrót kultowego serialu, opowiedział ostatnio Cole Sprouse. Nie na taką odpowiedź liczyli jednak fani!

Kontynuacje to trudna sprawa, wiesz? Oryginalne programy, gdy odnoszą sukcesy, opierają się na takiej złotej płytce nostalgii, a kiedy je unowocześniasz i wracasz do nich, może to naprawdę odrzucić tych pierwszych fanów, więc jest to bardzo, bardzo drażliwa rzecz. Cały czas jestem pytany, czy Dylan i ja mamy zamiar wrócić dp Suite Life, a ja odpowiadam „Nie, absolutnie nie”.

- powiedział aktor w The Drew Barrymore Show.

Żałujecie?

NAJNOWSZE