Co się dzieje z Britney Spears? Jej siostra, Jamie Lynn Spears zabrała głos

2020-10-30 18:03 es
Britney Spears
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Ostatnio fani bardzo się martwią o Britney Spears. Gwiazda podobno jest w fatalnej kondycji. Co ważniejsze, od ponad tygodnia nie postuje na instagramie. A to jak na jej standardy nowość. Przy okazji wywiadu Jamie Lynn Spears odniosła się do sytuacji siostry.

Fani Britney Spears są mocno zaniepokojeni. Ostatnie doniesienia na temat gwiazdy nie są dobre. Podobno wokalistka była w tak złej kondycji, że nie była w stanie podpisać żadnych dokumentów. Jej walka o wyjście spod kurateli ojca stanęła więc pod znakiem zapytania.

Nie uspokaja fakt, że Britney Spears zniknęła z instagrama. Do niedawna postowała co najmniej raz dziennie. Natomiast od 20 października nie pojawił się żaden nowy wpis. Fani dopytują: co się dzieje z Britney Spears. Odpowiedzi na to pytanie udzieliła jej siostra.

ESKA XD #008

Jamie Lynn Spears komentuje sytuację Britney Spears

Młodsza siostra Britney Spears zdobyła sławę dzięki serialowi Zoey 101. Niedawno zrobiło się o niej głośno, bo wystąpiła w zaktualizowanej wersji piosenki przewodniej. Teraz Jamie Lynn Spears udziela wywiadów. Rozmawiający z nią Michael Strahan zapytał celebrytkę, co się dzieje z jej siostrą.

Ona radzi sobie tak jak reszta z nas. Stara się robić wszystko, co najlepsze i zachować pozytywne nastawienie w bardzo trudnym okresie i pełnym wyzwań roku i myślę, że to jest teraz tematem przewodnim wszystkich.

Odpowiedziała dyplomatycznie Jamie Lynn Spears.

Myślicie, że faktycznie Britney Spears sama zafundowała sobie przerwę od social mediów, żeby odpocząć?

NAJNOWSZE