Co Miley Cyrus myśli o nowym związku Liama Hemswortha? NIE CHCE o nim rozmawiać!

2020-01-20 15:49 nk
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Miley Cyrus i LIam Hemsworth rozstali się w sierpniu 2020 roku. Od tamtej pory australijski aktor był raz widziany w towarzystwie innej kobiety, jednak tamten romans nie wypalił. Teraz ponoć buduje nową relację z Gabriellą Brooks. CO na to Miley Cyrus? Dlaczego nie chce rozmawiać o nowej dziewczynie męża ze wspólnymi przyjaciółmi?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spędzili razem prawie dziesięć lat, co dla aktorki stanowi ponad 1/3 jej życia. Choć piosenkarka nie pokazuje, jak bardzo przeżyła rozstanie, to jednak był to niewątpliwie jeden z trudniejszych momentów jej życia. Miley zakończenie związku odreagowywała w dość kontrowersyjny sposób - poprzez romans z inną celebrytką. Ta znajomość szybko się skończyła, a Cyrus zaczęła spotykać się ze swoim wieloletnim przyjacielem, Codym Simpsonem.

W tym czasie Liam spędzał czas głównie w ojczystej Australii, gdzie leczył złamane serce w otoczeniu rodziny. Przez wiele miesięcy nie był gotowy na nową relację. Owszem, był raz widziany z aktorką, Maddison Brown, jednak od razu było wiadomo, że to dla niego tylko mało zobowiązujący romans. Ostatnio jednak Liam poznał kolejną kobietę, Gabriellę Brooks, i tu już pojawia się szansa na poważniejszy romans...

Liam Hemsworth zakochany? Co na to Miley Cyrus?!

Miley Cyrus oczywiście nie przestała interesować się tym, co dzieje się u jej prawie byłego męża - również w kwestiach sercowych. Nie zamierza jednak wypytywać o niego wspólnych znajomych. Dlaczego?

Miley nie pyta ich wspólnych przyjaciół o nowy związek Liama. Ona nie chce stawiać nikogo w niekomfortowej sytuacji. Nie wypytuje, co u Liama, bo oni mają bardzo niewielu wspólnych przyjaciół, z którymi oboje rozmawiają, bo wielu ich znajomych wybrało którąś ze stron i nie komunikuje się z tą drugą po rozstaniu. Oni kontaktują się raz na jakiś czas poprzez przyjaciół, ale nie w tej sprawie. Rozstanie było trudne także dla ich wspólnych znajomych.

- powiedziała osoba z otoczenia Miley Cyrus w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com.

NAJNOWSZE