Cleo ma sposób na przeziębienie! Dla niektórych może być on niebezpieczny…

2019-11-17 16:23 DR
Cleo - wywiad
Autor: Universal Music Poland Cleo - wywiad

Cleo jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że szczególnie dba ona o swoje zdrowie, a szczególnie o głos. W jednym z ostatnich wywiadów wyjawiła sekret dotyczący tego, w jaki sposób dba ona o swoje zdrowie. Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie szczegóły na Hotplota.pl.

Cleo jest jedną z najpopularniejszych, a zarazem najczęściej koncertujących piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że gwiazda dwoi się i troi, by jej głos cały czas był w dobrej formie. W jej przypadku każde, nawet najmniejsze przeziębienie uniemożliwia jej pracę. Coraz rzadziej bowiem artyści decydują się na występy z playbacku. Co więc zrobić, by głos był zawsze w dobrej formie?

Cleo ostatnio opowiedziała co nieco na ten temat w rozmowie z dziennikarzami.

W okresie jesienno-zimowym polecam przede wszystkim goździki. Jeśli nawet przemieszczamy się po mieście, trzymajmy sobie w buzi zawsze jeden goździk, tak jak gumę do żucia. Jeśli czujemy, że idzie do nas jakieś choróbsko, to ta metoda działa błyskawicznie

powiedziała w rozmowie z dziennikarzami Faktu Cleo.

Lekarze cytowani przez Fakt zgadzają się z Cleo co do właściwości goździków. Nie polecają jednak spania z goździkiem w buzi. To może bowiem skutkować zadławieniem. Skorzystacie w propozycji Cleo?

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE