Ciężko chory Ozzy Osbourne okradziony! Kto wyczyścił karty kredytowe rockmana i jego żony?

2020-10-29 10:34 mm PAP
Ozzy Osbourne
Autor: CLTN, GGRE/Backgrid/East News

Sharon Osbourne wyznała podczas wywiadu w telewizyjnym programie „The Talk”, że ktoś okradł ją i jej ciężko chorego męża, Ozzy'ego. Muzyk i jego żona dowiedzieli się o tym, kiedy próbowali zamówić prezent urodzinowy dla córki Kelly Osbourne. Kto okradł małżonków i ile dokładnie pieniędzy stracili?

Sharon Osbourne zdradziła, że początkowo myślała, że ma do czynienia z błędem w systemie bankowości. Kiedy jednak bank ponownie odmówił płatności, żona Ozzy'ego Osbourne'a poważnie się zaniepokoiła. Powtórne skanowanie nadal wykazywało brak gotówki na kontach - zarówno jej osobistym, jak i tym należącym do jej męża. 

Zadzwoniłam do firmy obsługującej karty kredytowe, a oni mówią: „Nie, nie, nie, jesteś spłukana, Ozzy również”. Mówię: „Ale ja nie robię zakupów w sklepach, które podajecie” (…). To było oszustwo

- opowiada Sharon Osbourne.

Kto okradł Ozzy'ego i Sharon?

Sharon Osbourne opowiedziała, że kradzież mocno ją zezłościła - nie tylko z powodu samej straty finansowej.

Ozzy stara się dać wszystkim trochę rozrywki, by ludzie czuli się tak normalnie, jak to możliwe. Trochę zabawy na koniec każdego dnia. A ktoś go okrada!

- mówi oburzona żona legendarnego muzyka.

ESKA XD #007

Sharon Osbourne ujawniła, że złożyła reklamację w banku, który zaoferował jej karty kredytowe.

Mimo braku płynności finansowej, Sharon i Ozzy'emu udało się kupić prezent na 36. urodziny Kelly. Niestety na razie ani małżonkowie, ani sama solenizantka nie pochwalili się, co to takiego. 

Kelly Osbourne i Sharon Osbourne
Autor: PAP/EPA/CHRISTIAN MONTERROSA

71-letni Ozzy Osbourne od początku roku poważnie choruje. Rockman cierpi na chorobę Parkinsona. Jeszcze przed wybuchem pandemii z powodu trwającej kuracji Ozzy Osbourne musiał odwołać trasę koncertową. 

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się nowe zdjęcia muzyka. Ozzy ledwo przypominał dawnego "księcia ciemności", jak nazywali go fani - na nowych fotkach rockman ma siwe włosy i mocno zgarbioną sylwetkę, co wywołało falę komentarzy zatroskanych fanów.

NAJNOWSZE