Ciężarna Sophie Turner w kolarskich spodenkach obwozi Joe Jonasa elektryczną terenówką

2020-05-24 9:55 mw
Sophie Turner i Joe Jonas w elektrycznej terenówce
Autor: RAVL, OSPO/Backgrid/East News

Sophie Turner zakochała się w elektrycznej terenówce marki Moke! W ostatnim czasie żona Joe Jonasa niemal codziennie wybiera się na przejażdżkę swoim ulubionym ekologicznym autem. Na zdjęciach wyraźnie widać, jak wielką radość sprawia jej ta zabawka...

Sophie Turner to jedna z tych gwiazd, którym przyszło przechodzić ciążę w trudnym czasie pandemii koronawirusa. W pierwszym okresie tzw. lockdown żona Joe Jonasa całkowicie odizolowała się od świata i komunikowała się z nim wyłącznie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na szczęście strach minął i od pewnego czasu gwiazda "Gry o tron" regularnie wychodzi z domu na długie spacery i przejażdżki po okolicy. Ostatnim odkryciem i zarazem ulubioną rozrywką Sophie Turner jest elektryczny samochód terenowy marki Moke. Żona Joe Jonasa zakochała się w tym przedziwnym pojeździe i w ostatnim czasie niemal codziennie wybiera się wraz z mężem na wycieczki po najbliższym sąsiedztwie.

>> Sophie Turner w końcu pokazała ciążowy brzuch! Jest już naprawdę spory! [ZDJĘCIA]

W ten weekend Sophie Turner i Joe Jonas widziani byli w elektrycznym "jeepie" aż dwukrotnie - za każdym razem to właśnie ciężarna aktorka siedziała za kółkiem pojazdu.

KIEDY SOPHIE TURNER URODZI DZIECKO?

Plotki o ciąży Sophie Turner krążyły po sieci jeszcze na długo przed tym, jak aktorka wreszcie pokazała się publicznie z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda serialu "Gra o tron" zademonstrowała krągłości dopiero 13 maja. 

Który to miesiąc ciąży i kiedy Sophie i Joe zostaną rodzicami?

Termin porodu Sophie Turner nie został przez parę ujawniony, ale według przecieków, jakie można znaleźć w amerykańskiej prasie, aktorka powinna urodzić swoje pierwsze dziecko na przełomie czerwca i lipca.

Sophie Turner
Autor: AGNY/Backgrid/East News
Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE