Christian Eriksen: Jak się czuje? W jaki jest stanie? [NAJNOWSZE INFORMACJE]

2021-06-13 11:03 RD
Christian Eriksen podczas Euro 2020
Autor: HANNAH MCKAY/AFP/East News Christian Eriksen podczas Euro 2020

Po sobotnich wydarzeniach podczas meczu Dania-Finlandia wiele osób zastanawia się, w jakim stanie jest obecnie Christian Eriksen. Jak czuje się piłkarz, który stracił przytomność i był reanimowany podczas Euro 2020? Sprawdzamy najnowsze informacje w tej sprawie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło podczas sobotniego meczu Euro 2020, Dania-Finlandia. W 43. minucie spotkania stracił przytomność i padł na murawę. Momentalnie pojawili się w jego otoczeniu ratownicy medyczni, którzy podjęli akcję ratunkową. Sytuacja była poważna. 29-latek musiał być reanimowany. Zawodnik odzyskał przytomność i natychmiast został przewieziony do szpitala, gdzie będzie pod opieką najlepszych specjalistów. 

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Jak teraz czuje się Christian Eriksen? Agent piłkarza już wczoraj wieczorem poinformował, że 29-letni piłkarz jest przytomny, oddycha i może mówić. Z kolei dziennikarze "La Gazetta dello Sport" donoszą, że Christian jest w na tyle dobrym stanie, że wysłał do swoich kolegów z klubu Inter Mediolan wiadomość na WhatsAppie. Wiadomość była krótka, ale bardzo konkretna. 

Wszystko w porządku 

napisał piłkarz do swoich kolegów. 

Christian Eriksen cały czas przebywa w szpitalu, gdzie jest pod opieką lekarzy. Jak wykazały badania - przeszedł zawał serca, ale odzyskał świadomość, jego stan jest stabilny, oddycha samodzielnie. 

NAJNOWSZE