Julia Wieniawa i Zuzanna Suzie Pacałowska

i

Autor: TRICOLORS/East News / Screen/Instagram/@suzievictoriaa Julia Wieniawa pokazała swoją choreografkę

Choreografka Julii Wieniawy ocieka seksem. Suzie Pacałowska to ulubienica gwiazd [WIDEO]

2022-06-22 14:56

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie tancerką, która jest odpowiedzialna za choreografię w jej teledyskach. Suzie Pacałowska to mistrzyni swoim fachu, a z jej usług korzysta wiele polskich gwiazd.

Julia Wieniawa za każdym razem tworzy na scenie przemyślane show, w którym bardzo ważną rolę odgrywa oprawa sceniczne, a jednym z jej ważniejszych elementów są kostiumy oraz taniec, który tworzy wyjątkową atmosferę i powoduje, że trudno oderwać wzrok od muzycznego widowiska.

Julia Wieniawa uczy się od Suzie Pacałowskiej jak być bardziej seksowną w tańcu

Te same układy taneczne można oglądać w klipach piosenkarki, a osobą odpowiedzialną za choreografię jest Zuzanna Suzie Pacałowska, która specjalizuje się w tańcu high heels. Julia Wieniawa opublikowała na InstaStory wpis, w którym chwali się współpracą ze zdolną tancerką. To dzięki jej lekcjom Wieniawa potrafi zaczarować swoich fanów sensualnymi ruchami.

Tak. To moja choreografka. Moja tancerka. My gurllll - napisała piosenkarka na InstaStory.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa ma dość życia celebrytki! "Zmęczyłam się". Zrezygnuje z kariery?!

Kim jest tancerka Julii Wieniawy - Suzie Pacałowska?

Suzie Pacałowska zaczęła swoją przygodę z tańcem w wieku 8 lat i specjalizuje się w takich stylach jak: taniec komercyjny, nowoczesny oraz high heels. Trenowałą również gimnastykę artystyczną i jazz. Umiejętności taneczne zdobywała w Londynie oraz Polsce. Trenował ją choreograf Brytyjskiej edycji X-Factor Dean Lee, a także Sienna Lions, Christin Olsen, Sharon June czy Yanis Marshall. Suzie brała udział w wielu telewizyjnych produkcjach jak: Taniec z Gwiazdami, Eska Music Awards czy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Młoda artystka może poszczycić się wspaniałymi umiejętnościami. Jej taniec charakteryzuje się wyjątkową sensualnością. Jej styl i profesjonalizm uwiódł wiele polskich gwiazd. Suzi współpracowała m. in. z Margaret, Natalią Szroeder, Honoratą Skarbek, Eweliną Lisowską czy Dodą.

Sonda
Podobają Ci się układy taneczne z teledysków Julii Wieniawy?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022

Gdyby Suzie szukała kiedyś chłopaka, Albert z ESKI służy pomocą :) Posłuchajcie, jak wkręcił słuchaczkę na fejkowego wielbiciela!

Listen to "Chłopak" on Spreaker.