Cezary Pazura

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@czarekpazura Cezary Pazura kupił auto warte ponad pół miliona złotych

Gwiazdy

Cezary Pazura reklamuje produkt za ponad pół miliona zł! Fani nie mają litości

2024-04-12 12:40

Cezary Pazura, uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych aktorów w naszym kraju. Przez kilkadziesiąt lata działalności w polskiej kulturze i rozrywce dorobił się pokaźnego majątku. Może z łatwością pozwolić sobie na produkty z najwyżej półki, jak ten, którym właśnie pochwalił się w mediach społecznościowych.

Cezary Pazura, aktor filmowy, teatralny, a także komik, nieustannie, od końca lat 80. XX wieku, jest aktywny zawodowo. Niedawno wrócił z Australii, gdzie dał popis swoich kabaretowych umiejętności. Oprócz pracy na scenie angażuje się również w działalność internetową. Na YouTubie prowadzi swój kanał, gdzie publikuje filmiki związane z pracą w branży filmowej. Aktorowi nie brakuje fanów, co można zauważyć po ich aktywności w mediach społecznościowych. Jego profil obserwuje prawie pół miliona użytkowników, którzy są ciekawi jego życia prywatnego. Pazura, jak przystało na prawdziwego influencera, chętnie podejmuje się współpracy z popularnymi markami. Właśnie zareklamował produkt za ponad pół miliona złotych! Nie wszyscy fani są zachwyceni.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cezary Pazura pomógł poszkodowanym w wypadku. Dramatyczna sytuacja na drodze

Nosel wkręca w Radiu ESKA | Odcinki 7-12

Cezary Pazura wozi się BARDZO luksusowym autem

Wujek Czarek, bo tak często zwracają się do niego internauci, podjął się współpracy z luksusową marką samochodów Porshe. Sam stał się posiadaczem jednego egzemplarza. Jest to Porsche Taycan GTS. Ten elektryczny model osiąga prędkość 100 km/h w zaledwie 3,7 sekundy. Na wielbicielach szybkich, sportowych aut, takie parametry z pewnością robią piorunujące wrażenie. Pod najnowszym zdjęciem Czarka Pazury można przeczytać pozytywne komentarze: Niezła strzała Wujas / Idealne połączenie - czytamy.

Cezary Pazura został właścicielem tego luksusowego auta w październiku zeszłego roku. Wtedy, aktor spotkał się z wieloma negatywnymi opiniami na temat nowego nabytku: Nie było jakiś prawdziwych samochodów? Poza tą elektro zabawką? / Ohydny.... Panie Czarku elektryczny to. Jedynie może być czajnik do. Wody a nie auto / Wujek Czarek... prawdziwe Porsche nie jest na baterie... / Plastikowa zabawka. Rok jazdy i śmietnik - czytamy na Instgaramie.